• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Woede nadat 40- jarige leerkracht kogel door haar achterhoofd kreeg

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 juli 2023 13:36
in Nieuws
pexels pixabay 53224 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 40-jarige lerares uit China, Wang Yun, die 25 van haar leerlingen en haar man vergiftigde, kreeg afgelopen donderdag volgens lokale media als straf van de rechter een kogel door haar achterhoofd.

Een van de kinderen overleefde de vergiftiging niet, ondanks dat die tien maanden in het ziekenhuis had doorgebracht.

Verschillende internationale organisaties hebben woedend gereageerd, Ze zijn van mening dat de uitvoering van de doodstraf middels deze methode niet meer van deze tijd is.

De straf werd opgelegd door de rechtbank in Centraal-China.

China, bekend om zijn strikte wetten, voert wereldwijd het grootste aantal executies uit, hoewel exacte cijfers vaak als staatsgeheim worden beschouwd.

Tot 2005 werd de doodstraf daar vaak uitgevoerd door middel van een schot in het achterhoofd. Echter, om de procedure ‘humaner’ te maken, schakelde het land over op dodelijke injecties.

Deze methode wordt nu algemeen beschouwd als de primaire executiemethode, hoewel in sommige gebieden nog steeds schietexecuties plaatsvinden, zoals vermoedelijk het geval was bij de genoemde lerares.

ShareTweetSend

Meer berichten

schenking rijst
Suriname

Lions Club Paramaribo Central en Sun Rice doneren 10.000 kilogram rijst aan NCCR voor noodhulp aan Jamaica

[Aggregator] Downloaded image for imported item #418449
Suriname

5-jarige jongen steekt matras vermoedelijk in brand waardoor woning volledig afbrandt

Zwaailicht politie Suriname
Suriname

Vrouwelijke moordverdachte kort na ontvluchting wederom aangehouden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws