• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Wederom dreiging rattenplaag op rijstvelden Nickerie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 juli 2023 04:12 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:30
in Nieuws
rat ratten 2 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De rijstvelden in het district Nickerie in het oosten van Suriname worden nauwlettend in de gaten gehouden door het ministerie van Landbouw, Veeteelt en Visserij (LVV).

Dit vanwege een dreiging van een rattenplaag. Het ministerie is nu extra alert zegt minister Prahlad Sewdien van LVV.

In het vorig seizoen liet een actie van het ministerie om de rattenplaag aan te pakken te lang op zich wachten, waardoor landbouwers veel schade hadden geleden. Dit keer zal dat niet het geval zijn.

De bewindsman meent dat deze commissie de situatie nauwlettend in de gaten houdt. Als er mocht blijken dat er een plaag kan ontstaan. Dan zal er meteen opgetreden worden.

“We zijn ook bezig met het opzetten van een pre-warning systeem.” Hierbij zal een mogelijke uitbraak van een rattenplaag heel vroeg gedetecteerd worden en er zal dan aan de hand van de situatie opgetreden worden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw zitten thuis bank
Lifestyle

Woningcrisis dwingt volwassen Surinamers langer thuis te blijven wonen

acai bowl
Lifestyle

Açaí groeit dichtbij Suriname, maar is minder zichtbaar dan in Europa

bouva en tct en beighle
Suriname

Wekelijkse vlucht en nieuwe afspraken versterken regionale samenwerking Suriname en Dominicaanse Republiek

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Onderzoek naar dood drie kinderen overgedragen aan Kapitale Delicten

dc bhattoe van wanica en boeren reeberg
Suriname

Knelpunten en concrete afspraken centraal bij werkbezoek aan Reeberg

beeld eddy snijders
Suriname

Diefstal borstbeelden zet nationaal erfgoed onder druk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws