• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man start nieuwe relatie slechts dagen na tragisch overlijden verloofde

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 juni 2023 23:00
in Lifestyle
ring huwelijk trouwen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een man is onlangs onder vuur komen te liggen binnen zijn familie- en vriendenkring nadat hij opmerkelijk snel na het tragische overlijden van zijn verloofde is gaan samenwonen met een andere vrouw.

Slechts enkele dagen na het onfortuinlijke verlies van zijn partner, besloot de dertiger uit Jakarta, Indonesië, zijn leven voort te zetten met een nieuwe liefde, een beslissing die bij velen in zijn omgeving tot verbijstering en kritiek heeft geleid.

Men verwijt hem een gebrek aan respect voor zijn overleden verloofde door zo snel een nieuwe relatie aan te gaan en zelfs te gaan samenwonen met deze nieuwe dame.

Geconfronteerd met deze delicate situatie, wendde GFC Lifestyle zich tot de Haagse mensenkenner, Casanova, met de vraag hoe lang een man of vrouw normaliter zou moeten wachten met het aangaan van een nieuwe relatie nadat een vorige partner is overleden.

Casanova, die zich met zijn uitgebreide ervaring in menselijk gedrag en relaties uitstekend kan uitdrukken over dergelijke complexe kwesties, benadrukte dat er geen specifieke termijn voor dit proces bestaat.

Hij stelt voor dat koppels idealiter vooraf afspraken maken over hoe om te gaan met dergelijke situaties.

Hij heeft koppels leren kennen die afspraken hebben gemaakt om direct over te stappen naar een nieuwe relatie als dit helpt bij het rouwproces.

“Elke persoon moet deze beslissing voor zichzelf nemen. Er is geen specifieke tijd hieraan verbonden. Het hangt af van waar jij je prettig bij voelt en welke afspraken er zijn gemaakt. Voor sommigen kan dit een dag zijn, voor anderen jaren, of misschien zelfs nooit meer”, voegt de mensenkenner toe.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

afval gooien uit raam auto
Lifestyle

Waarom sommige mensen in Suriname zich niets aantrekken van rommel in hun buurt

surinam airways slm zanderij johan adolf pengel luchthaven
Lifestyle

Wat gebeurt er als een vlucht uit Amsterdam niet kan landen op Zanderij?

bojo cake
Lifestyle

Heerlijke Surinaamse lekkernijen die met kerst op tafel verschijnen

vliegtuig vliegen reizen baggage
Lifestyle

Vliegen naar Suriname in 2026: zijn zomertickets duurder geworden?

surinaams paspoort
Lifestyle

Surinamers kunnen visumvrij reizen naar een van de rijkste landen ter wereld

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws