• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Oorzaak brand leegstaande panden Heerenstraat nog niet bekend

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 juni 2023 03:14 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:34
in Nieuws
Politie vraagt aandacht voor leegstaande panden na brand Heerenstraat

GFC NIEUWSREDACTIE- Woordvoerder van de Surinaamse politie, Milton Kensmil, vraagt aandacht voor leegstaande panden in de binnenstad van Paramaribo.

Uiteindelijk zijn twee panden volledig afgebrand, een ander is gedeeltelijk afgebrand en twee anderen hebben schroei- en waterschade opgelopen. De oorzaak van de brand is nog onduidelijk. De melding kwam om 03:50 a.m. binnen bij de brandweer, die twee minuut later op locatie was.

“Hier zijn er heel wat van, meestal als gevolg van boedelkwesties. Dat creeërt vervolgens een plek voor thuis- en daklozen en junkies, om zich in te trekken. Dat kan leiden tot situaties zoals brand”, zegt e functionaris.

Het vermoeden bestaat dat dit het geval is bij de brand aan de Heerenstraat donderdagmorgen. De politie en brandweer kunnen echter nog niet bevestigen wat de precieze oorzaak is, daarvoor is verder onderzoek noodzakelijk.

Kensmil roept de eigenaren van de panden op om die desnoods te verhuren zodat de gebouwen niet leegstaan.

De brand heeft donderdag voor een chaotische situatie gezorgd in de binnenstad. Het verkeer moest worden omgeleid zodat de brandweer het werk kon doen. Apparatuur van de brandweer lag op de weg; vanaf de Marinetrap waren buizen getrokken om water te pompen uit de Surinamerivier.

Kensmil roept de samenleving op om de bevelen van de verkeerspolitie stipt op te volgen. Langzamerhand worden de straten wederom opengesteld. De Heerenstraat zal waarschijnlijk nog gesloten blijven.

ShareTweetSend

Meer berichten

srd biljetten pinnen atm
Suriname

SRD 1000 en 2000 biljetten dringend nodig vinden ondernemers in Paramaribo

rob jetten
Nederland

D66 lijkt grootste partij in Nederland: wat betekent de winst van Rob Jetten voor Suriname?

[Aggregator] Downloaded image for imported item #418024
Suriname

Actievoerende bus- en boothouders tevreden met interventie president

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws