• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tanden wilde katachtigen aangetroffen bij juwelierszaak

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
15 June 2023 05:42 - Geüpdatet op 26 October 2023 06:36
in Nieuws
tanden juwelier Suriname 696x406 1

GFC NIEUWSREDACTIE- De dienst ’s Lands Bosbeheer in Suriname (LBB) heeft tanden van wilde katachtigen bij een juwelierszaak aangetroffen.

De tanden zijn onmiddellijk in beslag genomen en zowel de eigenaar van de juwelierszaak als de in beslag genomen tanden, zijn voor verdere afhandeling overgedragen aan de politie.

De dienst benadrukt dat alle wilde katachtigen in Suriname wettelijk volledig beschermd zijn volgens het Jachtbesluit 2002, verwijzend naar de Jachtwet 1954. Dit betekent dat het jagen op deze diersoorten strafbaar is.

Conform artikel 2 en 3 van de Jachtwet 1954 is het verboden om beschermde dieren te vangen, te proberen te vangen, te proberen te doden, delen van huiden en andere lichaamsdelen in bezit te hebben, dood of levend te koop aan te bieden, te verkopen, te verhandelen, te schenken, af te leveren, te vervoeren, in te voeren of uit te voeren.

“Wij willen specifiek juwelierszaken, kopers, verkopers en dragers/houders van deze tanden waarschuwen dat overtreding van de Jachtwet strafbaar is. Overtreders lopen het risico op een boete en/of gevangenisstraf. Het is illegaal om delen van beschermde diersoorten in welke vorm dan ook in uw bezit te hebben. Bij arrestatie loopt u het risico op een boete en/of gevangenisstraf”, aldus de afdeling Natuurbeheer van LBB.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouw dame dik overgewicht legging strak
Lifestyle

Modeflater in Paramaribo: te magere vrouwen in strakke broeken en hoge hakken

kickboksen boksen vechten sport
Lifestyle

Zelfverdediging kan Surinamers helpen sterker in het leven te staan

gynaecoloog onderzoeksbed
Lifestyle

Angstige tiener uit Wanica vreest dat ouders levensreddende behandeling zullen blokkeren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws