• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

20.000 euro tip die leidt naar dader explosies filialen Suri-Change

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 June 2023 08:03 - Geüpdatet op 26 October 2023 06:38
in Nieuws
Euros

GFC NIEUWSREDACTIE- Suri-Change B.V. looft een beloning uit van 20.000 euro voor de tip die leidt naar de dader (s) van de explosies bij een aantal filialen in Nederland.

Op last van de Amsterdamse burgemeester Halsema zijn drie vestigingen van Suri-Change voor een half jaar gesloten. De burgemeester nam dat besluit vanwege “het ernstige gevaar voor de openbare orde en een risico op herhaling”, melden Nederlandse media.

Ook na het sluiten van de panden ging er een explosief af bij een van de vestigingen. Waarom er explosies plaatsvinden en wie daar achter zitten, is nog onduidelijk.

Suri-Change zegt te begrijpen dat de veiligheid van omliggende ondernemers en inwoners prioriteit heeft, maar betreurt de sluitingen.

In het hoofdkantoor van het bedrijf in Rotterdam werden in maart vijf mensen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij het op grote schaal ondergronds bankieren en het witwassen van crimineel geld, vermoedelijk afkomstig uit cocaïnehandel.

Criminele geldstromen zouden via het bedrijf lopen. Daarbij zou een van de verdachten gebruik hebben gemaakt van een crimineel financieel netwerk in Nederland, Slowakije en Suriname.

Suri-Change ontkent alle betrokkenheid bij criminele activiteiten. In de verklaring stelt de organisatie dat “de beschuldigingen ongegrond” zijn.

Volgens het bedrijf is er geen verband tussen de explosies en “veronderstellingen over onderwereldconflicten, drugshandel of witwassen”.

ShareTweetSend

Meer berichten

bouw aannemer arbeider
Suriname

Nieuwe standaard voor Surinaamse bouw- en technieksector

Herdershond Duitse herder hond puppy
Lifestyle

Hittegolf in Suriname zo bescherm je je dier tegen uitdroging en stress

vermist
Suriname

26-jarige Sarah Hasnoe vermist sinds maandagavond

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws