• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

LHBTI-toeristen nu welkom in Saudi-Arabië ondanks wetten tegen homoseksualiteit

P. Peterson door P. Peterson
2 mei 2023 03:54
in Nieuws
arabisch saudi islamitisch midden oosten moslim

GFC NIEUWSREDACTIE- Volgens de officiële toerismesite van Saudi-Arabië zijn LHBTI-toeristen nu welkom in het koninkrijk, ondanks de bestaande wetten tegen homoseksualiteit.

Dit nieuws komt na een reeks sociale en economische veranderingen in het land. Hoewel homoseksualiteit illegaal blijft, worden de wetten niet altijd gehandhaafd.

De Saudi Tourism Authority geeft op de pagina met veelgestelde vragen van visitsaudi.com aan dat iedereen welkom is, zonder te vragen naar persoonlijke details.

De verandering werd vorige week op Twitter bekendgemaakt. Net als in andere islamitische landen in het Midden-Oosten zijn in Saudi-Arabië homoseksuele relaties bij wet verboden vanwege de conservatieve cultuur en de traditionele interpretatie van de islamitische wet, de sharia.

Toch worden de wetten tegen homoseksualiteit in het land niet altijd consequent toegepast. Er zijn geen bekende rechtszaken tegen homoseksuele relaties in het afgelopen jaar.

Mis dit niet:

Nieuwe Nederlandse cyberwet raakt ook Surinaamse bedrijven via klanten

SEOB ziet economisch herstel, maar waarschuwt voor overheidsfinanciën

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Surinaamse bedrijven moeten zich voorbereiden op strengere cyberveiligheidseisen.
Nederland

Nieuwe Nederlandse cyberwet raakt ook Surinaamse bedrijven via klanten

Illustratiefoto.
Suriname

SEOB ziet economisch herstel, maar waarschuwt voor overheidsfinanciën

De Surinaamse ambassade in Brasília ontving 52 basisschoolleerlingen voor een kennismaking met de cultuur, geschiedenis en tradities van Suriname. Foto: CDS
Suriname

Surinaamse ambassade laat 52 Braziliaanse scholieren kennismaken met Nesty, Phagwa en Marrondag

President Jennifer Simons is terug in Suriname na haar deelname aan de 81ste Algemene Vergadering van de Verenigde Naties in New York. Foto: CDS
Suriname

Simons terug in Suriname na VN-missie met gesprekken over klimaat, AI en visumversoepeling

kerk bidden geloof religie
Lifestyle

Nieuwe beslissing Jehovah’s Getuigen over bloed leidt niet tot verandering bij alle Surinamers

geld euro valuta
Lifestyle

Nederlanders kopen massaal huizen in Spanje terwijl Suriname hun investeringsgeld probeert te lokken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws