• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Actiegroep leerkrachten: wij verzuipen en moeten onze stem nu laten horen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 april 2023 06:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 06:49
in Nieuws
actie protest

GFC NIEUWSREDACTIE- Surinaamse onderwijzers die verenigd zijn in een Actiegroep Leerkrachten zijn voor vandaag opgeroepen om zich aan te melden bij het kabinet van de president om enkele voorstellen aan het staatshoofd aan te bieden.

Meredith Hoogdorp van de actiegroep zegt dat de stijgende brandstoftarieven en de prijzen in de winkels niet meer uit te houden zijn. “De leerkrachten komen niet meer uit. We willen weten wat de president van plan is om te doen. Wij willen, maar kunnen niet naar school.”

Hoogdorp zegt dat een groot de van de leerkrachten geen geloof meer heeft in de vakbonden. De vakbonden voeren geen acties om lotsverbetering van de groep af te dwingen en doen die zich voor als een verlengstuk van de regering.
‘
“Het is niet meer te overleven. Wij hebben geen andere keus dan om onze stem te laten horen,” aldus Hooghart op de vraag of zij geen rancune vreest.

De actiegroep heeft diverse beloften die tijdens de verkiezingscampagne zijn gedaan om de crisis te beheersen, opgenomen in het document dat zal worden aangeboden aan de president.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

HIV
Gezondheid

Volksgezondheid waarschuwt voor misleidende informatie over hiv op sociale media

mas bij openbaar ministerie
Suriname

MAS en Openbaar Ministerie versterken samenwerking rond havenbeveiliging

hersen scan
Suriname

CT-scan AZP weer volledig operationeel

riolering riool verstopt
Suriname

Burgers betalen fors door uitblijven overheidsingrijpen bij verstopte rioolputten

bedden stapelbedden opvang
Lifestyle

Asielzoekers uit Nederland naar Suriname klinkt simpel maar is complex

overhandiging wwf
Suriname

WWF-Guianas biedt beleidsnota’s aan voor duurzame visserij in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws