• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder die vrienden wil ‘kopen’ met dure cadeaus tot de orde geroepen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2023 18:00
in Lifestyle
Cadeau

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De moeder van een jong kind is door haar voormalige geliefde tot de orde geroepen om een wel heel opmerkelijke reden.

De vrouw uit Amsterdam wordt verweten een te groot deel van haar geld uit te geven aan het kopen van dure cadeaus voor haar collega’s, maar ook vrienden en vriendinnen terwijl ze zelf niet over een ruime hoeveelheid geld beschikt.

Ze kan nog redelijk rondkomen en de huishuur betalen omdat haar ex- vriend haar maandelijks een geldbedrag geeft, omdat hij een kind met haar heeft.

Dat geld zou zij moeten besteden aan de kleine.

“Maar ze geeft haast alles uit aan het kopen van kostbare cadeaus voor anderen, enkel om bij hen in de gunst te komen. Op die manier probeert zij geliefd bij hen te raken”, vertelt de ex aan GFC Lifestyle.

Hij beweert dat de moeder een minderwaardigheidscomplex heeft en op die manier compensatie zoekt.

Een psycholoog legt aan GFC uit dat een persoon met een minderwaardigheidscomplex kenmerken vertoont zoals: voortdurende zelfkritiek, perfectionisme, onzekerheid, overgevoeligheid voor kritiek en het vermijden van uitdagingen.

Maar ook ontevredenheid, gevoelens van waardeloosheid, sociale terugtrekking, jaloezie, onderdanig gedrag, prestatieangst, en een neiging om de prestaties van anderen te bagatelliseren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

beschuit met muisjes
Lifestyle

Discussie over muisjes bij geboorte baby’s in Suriname en Nederland

Keya Stedenburg
Lifestyle

Surinaamse mannen gaan viraal na wanhopige berichten aan jongedame

schiphol airport
Lifestyle

Vlieg je naar Suriname? Door een storing op Schiphol halen je koffers Zanderij mogelijk niet

ministerie sociale zaken
Lifestyle

Pinas ziet graag dat alle ministeries dit jaar feesten annuleren

vuurwerk
Lifestyle

Ondernemer roept Surinamers op geen vuurwerk te kopen

kassa horeca betalen winkel restaurant bediende
Lifestyle

Restaurants volgeboekt in Paramaribo ondanks economische druk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws