• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Moeder die vrienden wil ‘kopen’ met dure cadeaus tot de orde geroepen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2023 18:00
in Lifestyle
Cadeau

GFC LIFESTYLEREDACTIE- De moeder van een jong kind is door haar voormalige geliefde tot de orde geroepen om een wel heel opmerkelijke reden.

De vrouw uit Amsterdam wordt verweten een te groot deel van haar geld uit te geven aan het kopen van dure cadeaus voor haar collega’s, maar ook vrienden en vriendinnen terwijl ze zelf niet over een ruime hoeveelheid geld beschikt.

Ze kan nog redelijk rondkomen en de huishuur betalen omdat haar ex- vriend haar maandelijks een geldbedrag geeft, omdat hij een kind met haar heeft.

Dat geld zou zij moeten besteden aan de kleine.

“Maar ze geeft haast alles uit aan het kopen van kostbare cadeaus voor anderen, enkel om bij hen in de gunst te komen. Op die manier probeert zij geliefd bij hen te raken”, vertelt de ex aan GFC Lifestyle.

Bekijk ook:

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Hij beweert dat de moeder een minderwaardigheidscomplex heeft en op die manier compensatie zoekt.

Een psycholoog legt aan GFC uit dat een persoon met een minderwaardigheidscomplex kenmerken vertoont zoals: voortdurende zelfkritiek, perfectionisme, onzekerheid, overgevoeligheid voor kritiek en het vermijden van uitdagingen.

Maar ook ontevredenheid, gevoelens van waardeloosheid, sociale terugtrekking, jaloezie, onderdanig gedrag, prestatieangst, en een neiging om de prestaties van anderen te bagatelliseren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig reizen
Lifestyle

Leven op Europees niveau in Suriname: de kosten lopen sneller op dan gedacht

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws