• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Het huwelijk heeft tal van voordelen die vaak uit het oog worden verloren

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
20 april 2023 16:00
in Lifestyle
man vrouw ring trouw huwelijk trouwen bruiloft

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Het past volgens sommige progressief denkende mensen niet meer in deze tijd om te trouwen.

Volgens hen brengt het huwelijk veel nadelen met zich mee.Het zou beter zijn om single te blijven of LAT – relatie aan te gaan.

Maar de Amerikaanse relatiedeskundige Zadana zegt aan GFC Lifestyle dat zij het daar niet helemaal mee eens is.

Volgens haar kunnen huwelijkspartners elkaar vaker emotionele steun en gezelschap geven, wat kan bijdragen aan het algemene welzijn en geluk.

Wij moeten naar haar zeggen ook niet uit het oog verliezen dat getrouwde stellen financiële voordelen genieten die anderen niet hebben, zoals belastingvoordelen, lagere verzekeringspremies en het delen van woon- en levensonderhoudskosten.

De deskundigen benadrukt  bovendien dat diverse goed uitgevoerde onderzoeken suggereren dat getrouwde mensen over het algemeen een betere gezondheid hebben en langer leven dan ongehuwden.

Het vermoeden bij wetenschappers bestaat dat dit mogelijk komt door de verhoogde sociale steun.

Tot slot haalt ze aan dat het huwelijk vooral in westerse landen meer sociale erkenning en acceptatie biedt. Het versterkt het idee van een stabiele en toegewijde relatie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

koffie drinken cafe bar
Lifestyle

Pinas: Wel geld voor kopje koffie van €6,70 maar klagen over hoe duur Suriname is

hond rottweiler
Lifestyle

Loslopende honden zorgen voor onveiligheidsgevoel in Paramaribo

koffie cafe bar restaurant thee
Lifestyle

Koffiedranken winnen snel terrein in Paramaribo ondanks hoge prijzen

vrouw oud bejaard senior hindoe eenzaam
Lifestyle

Suriname ziet nu ook groeiende eenzaamheid onder ouderen zoals in Nederland

hindoe heer man kantoor werk
Lifestyle

Zakenman verzet zich tegen beeld van luie Surinamers

vrouw zitten thuis bank
Lifestyle

Woningcrisis dwingt volwassen Surinamers langer thuis te blijven wonen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws