• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man (54) jaagt op geld en sieraden seniorenburgers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
13 april 2023 05:08 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:12
in Nieuws
koppel stel relatie senior bejaard oud

GFC NIEUWSREDACTIE- Een 54-jarige crimineel in Suriname jaagt al geruime tijd op geld en sieraden van 65-plussers.

De verdachte N.G. heeft onder valse voorwendselen kostbare goederen van een aantal bejaarden verduisterd en anderen opgelicht van grote geldbedragen in SRD.

N.G. hield de benadeelden voor dat zij een pakket en of geld uit het buitenland van hun zoon, dochter of een ander familielid hadden ontvangen.

Ook gaf hij de bejaarden te kennen niet over wisselgeld in euro te beschikken en wenste eerst de tegenwaarde in SRD van hen te ontvangen, alvorens hij het geldbedrag in euro in zijn voertuig voor hen zou gaan halen.

Na het geld in SRD te hebben ontvangen, begaf hij zich naar zijn voertuig om de ‘euro’s’ te halen. Hij stapte echter in zijn auto en reed in volle vaart weg met de geldbedragen in SRD.

Aan een andere seniorenburger vroeg hij om haar gouden vingerring te zien, aangezien hij zijn partner met dezelfde ring wilde verrassen. Tijdens het bezichtigen van de ring hield hij de vrouw plotseling voor dat hij het geldbedrag in euro in zijn auto moest gaan ophalen.

De verdachte liep naar zijn voertuig, nam plaatst achter het stuur en reed met een hoge snelheid weg met de vingerring.

N.G. werd maanden in de gaten gehouden door de politie en begin april aangehouden. Hij is hangende het onderzoek door de politie ingesloten.

Mis dit niet:

Brand Ornamibo onder controle, maar smeulend afval blijft risico vormen

Parbo Bier en Rudisa bundelen krachten voor marktintroductie in Guyana

Het vermoeden bestaat dat deze verdachte meerdere personen heeft benadeeld. Deze worden opgeroepen zich alsnog aan te melden bij Recherche van Regio Paramaribo voor het doen van aangifte. Deze afdeling is ondergebracht in het politiebureau Geyersvlijt en is te bereiken op het telefoonnummer 451163.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Smeulend afval houdt brandweer op Ornamibo alert
Suriname

Brand Ornamibo onder controle, maar smeulend afval blijft risico vormen

Parbo Bier 275 ml officieel gelanceerd op Guyanese markt
Suriname

Parbo Bier en Rudisa bundelen krachten voor marktintroductie in Guyana

Surinamers in problemen door gebrek aan Amerikaanse dollars bij cambio’s
Suriname

Surinamers rijden van cambio naar cambio op zoek naar Amerikaanse dollars

Tot 14 augustus aanmelden voor nationale videocompetitie “Dis’ Na Wi Stories”
Suriname

Nieuwe videocompetitie daagt Surinamers uit om het verhaal van hun land te vertellen

DNA-voorzitter Adhin ontvangt boek over Hindostaanse contractarbeid.
Suriname

“De tot Koelie Gemaakten” officieel aangeboden aan De Nationale Assemblee

Laatste EASA-missie markeert nieuwe fase voor luchtvaarttoezicht in Suriname
Suriname

Suriname dichter bij verwijdering van EU Air Safety List na afronding EASA-missie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws