• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Start fysieke registratie koopkrachtversterking in Commewijne, Coronie en Nickerie

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 maart 2023 09:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:15
in Nieuws
registratie ambtenaren biza psr

GFC NIEUWSREDACTIE- De Project Implementatie Unit belast met de uitvoer van het Sociaal Programma ‘Koopkrachtversterking’ van het ministerie van Sociale Zaken en Volkshuisvesting (SoZaVo) is reeds bezig met de fysieke registratie in de overige districten in Suriname.

In de periode 22 maart tot 23 maart werden ruim 100 personeelsleden van verschillende wijkkantoren van de districten Commewijne, Coronie en Nickerie getraind in het registratieproces van het koopkrachtversterkingsprogramma, welke inmiddels al in Paramaribo, Para, Wanica en Saramacca in uitvoer is.

Tot nu toe hebben zich reeds 34.954 personen geregistreerd, onder wie 21.921 dat fysiek hebben gedaan, terwijl 13.033 voor de onlinemethode kozen.

De fysieke registratie zal in de districten Commewijne, Coronie en Nickerie simultaan op vrijdag 24 maart 2023 aanvangen.

Op belanghebbenden wordt het beroep gedaan om de berichten te volgen via de verschillende media als ook de sociale sites van SoZaVo en CDS.

De koopkrachtversterking van SRD
1800,- loopt vanaf januari 2023 dit jaar en zal aan eenieder die daarvoor rechtmatig in aanmerking komt, worden uitgekeerd.

Uiteindelijk moeten ruim 60.000 huishoudens hiermee geholpen worden, echter moet het aantoonbaar zijn dat ze netto SRD 6000,- verdienen of minder. Deze SRD 1800,- is een tegemoetkoming van de overheid naar de samenleving toe, om af te stappen van object- naar subjectsubsidie.

Online kan de registratie ook gedaan worden en wel via de volgende link: https://socialservices.gov.sr

Mis dit niet:

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

den haag nederland scheveningen strand
Lifestyle

Zomer lijkt voorbij in Nederland, Surinamer: ‘Ik ga alvast een reis naar de zon boeken’

Man in verzekering gesteld na vermeend geweld tegen echtgenote
Suriname

Man rijdt volgens echtgenote met hoge snelheid op haar af

Burgers vragen DNA kritisch te kijken naar salarisverhoging
Suriname

Petitionarissen uiten zorgen over salarisverhoging en koopkracht

DNA creëert wettelijke ruimte voor topsporters van Surinaamse afkomst
Sport

Suriname haalt juridische drempel weg voor sporters uit de diaspora

Leerlingen van O.S. Latour 1 ontvangen schoolpakketten tijdens de officiële start van het landelijke project van Jeugdontwikkeling en Sport. Foto: CDS
Suriname

Regering deelt landelijk 25.000 schooltassen uit aan kinderen uit kwetsbare gezinnen

Politie suriname paramaribo
Suriname

Surinaamse politie registreert 124 inbraken en 48 berovingen in vier weken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws