• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Winkels dichthouden in Paramaribo is teken van paniek en zwakte regering Santokhi

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 februari 2023 08:42 - Geüpdatet op 14 april 2024 03:57
in Suriname
protest plunderen

INGEZONDEN- Het dichthouden van winkels in Paramaribo en omstreken op zaterdag is niets minder dan een teken van paniek en zwakte.

Het is tekenend voor de onmacht van de huidige regering die op deze zwarte dag voor onze democratie, vrijdag 17 februari 2023, niet in staat bleek te zijn slechts tientallen relschoppers goed onder controle te krijgen.

Zij konden lange tijd rustig hun gang gaan. De politie stond erbij en keek ernaar!

Uiteindelijk is het deze demonstranten, vandalen en plunderaars toch nog gelukt om hun zin door te drijven, namelijk het land plat leggen.

Voor de regering is het besluit een makkelijke. De weg van de minste weerstand kiezen en het zichzelf zo makkelijk mogelijk maken om de kans op het maken van nieuwe blunders te reduceren.

Degenen die gedupeerd raken en omzetverlies maken zijn de ondernemers en heus niet de beleidsmakers. Maar ook de gemeenschap die op zaterdag boodschappen wil halen wordt ernstig gedupeerd.

Als de overheid een krachtig signaal wilde afgeven, had zij de veiligheid van alle winkelondernemers binnen de kortste keren gegarandeerd en geen enkele sluiting geadviseerd.

Het is een taak van de regering Santokhi om te zorgen voor orde en gezag in Suriname. Deze slappe houding geeft reden tot zorg!

Mis dit niet:

President Simons ondertekent pledge voor Integraal Kinderbeschermingsnetwerk Suriname

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de GFC Nieuwsredactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

IKBeN moet kinderbescherming in Suriname beter coördineren.
Suriname

President Simons ondertekent pledge voor Integraal Kinderbeschermingsnetwerk Suriname

Productiestation Meerzorg getroffen.
Suriname

Lage waterdruk in delen van Paramaribo en omgeving door uitval bron

Minister Harish Monorath heeft elf medewerkers van de Economische Controle Dienst beëdigd tot Buitengewoon Agent van Politie. Foto: CDS
Suriname

ECD controleurs krijgen na elf jaar weer extra politiebevoegdheden

brand vuur
Suriname

Vrouw (51) met benzine overgoten en in brand gestoken aan Frederikshoopweg

64-jarige arrestant sterft natuurlijke dood in cellenhuis politiebureau Centrum
Suriname

Arrestant (64) verdacht van seksueel misbruik 10-jarig meisje overleden in cel

Kamer vraagt duidelijkheid over veiligheid, gestrande reizigers en hervatting verbinding.
Suriname

SGCC bezorgd over opschorting Canawaima-veerdienst

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws