• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Onderzoek bromfietsdiefstal resulteert in aanhouding twee drugsverdachten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 februari 2023 12:00 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:33
in Nieuws
DRAAD

GFC NIEUWSREDACTIE- De politie van Nieuw-Nickerie (Suriname) heeft in de morgen van 6 februari de twee drugsverdachten Roël A. en Ravin W. op een adres aan de Arnold Julenweg in het ressort Waldeck aangehouden.

De wetsdienaren begaven zich in verband met een onderzoek van een bromfietsdiefstal naar het voornoemd adres, toen deze twee mannen die op het balkon van de woning waren bij het zien van de politie het hazenpad kozen.

Aan de hand van de verdachte gedragingen van dit tweetal stelde de politie direct een onderzoek in. Daarbij werden door de politieambtenaren aangetroffen en in beslag genomen een hoeveelheid marihuana met een gewicht van meer dan 1 kilogram, een fijn weger, twee scherpe voorwerpen en twee rollen plastic wraps die vermoedelijk als verpakkingsmateriaal werden gebruikt.

Terwijl de politie nog bezig was met het onderzoek, kwamen de twee mannen, die zich uit de voeten hadden gemaakt weer ter plekke. Beide verdachten gaven de politie te kennen dat de partij marihuana aan hun toebehoort. Dit duo werd direct in de boeien geslagen en ter voorgeleiding overgebracht naar het politiebureau.

Roël en Ravin zijn door de politie in verzekering gesteld. Deze zaak is voor verder onderzoek overgedragen aan de Recherche van Regio West.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

tigri guyana suriname grens
Suriname

Tigri-kwestie blijft gevoelig: Suriname vraagt voortzetting technisch overleg

gascilinder gasbom
Suriname

Ogane: Geen tekort aan gas

adhin
Suriname

Adhin grote favoriet voor presidentschap na wegvallen Santokhi

bouva
Suriname

Bouva: Suriname houdt vast aan controle Corantijnrivier, dialoog met Guyana loopt door

weg naar nickerie oost west verbinding
Suriname

OWRO start met eerste werkzaamheden aan weg naar Nickerie, volledige rehabilitatie vereist USD 20 miljoen

landveld
Suriname

Suriname krijgt directe vluchtverbinding met Dominicaanse Republiek vanaf 16 april

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws