• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Lisa Marie Presley gaf meer dan US $ 92.000 per maand uit voordat ze stierf

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 januari 2023 07:10 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 07:42
in Entertainment
lisa presley

GFC NIEUWSREDACTIE- Lisa Marie Presley gaf voor haar dood meer dan US $ 92.000 uit en was mogelijk slechts US $ 4 miljoen waard toen ze overleed.

Het enige kind van Elvis, dat donderdag op 54-jarige leeftijd overleed aan een dubbele hartaanval, was de fiscus ook 1 miljoen dollar verschuldigd.

Juridische documenten verkregen door The Blast in november, die sinds haar overlijden opnieuw zijn opgedoken, toonden haar maandelijkse uitgaven van meer dan US $ 92.000.

Ze toonden ook aan dat haar maandelijkse uitgaven US $ 23.500 aan huur omvatten en US $ 1.078 voor Maserati-betalingen.

Uit documenten bleek ook dat Lisa Marie US $ 95.266 aan contante activa had, US $ 714.775 aan aandelen en obligaties en een schuld van US $ 1 miljoen had bij de IRS.

Lisa Marie ontving het hele landgoed van Elvis toen hij in 1977 op 42-jarige leeftijd overleed. Ze nam de controle over de trust over op 25-jarige leeftijd in 1993.

Elvis was slechts ongeveer US $ 5 miljoen waard toen hij stierf, maar Lisa Marie bracht miljoenen binnen door Graceland in een toeristische attractie te veranderen en Elvis Presley Enterprises op te zetten om zijn imago en nalatenschap te verzilveren.

Maar in 2005 verkocht haar business manager Barry Siegel na een juridische strijd 85 procent van haar aandeel in het bedrijf, waardoor ze geen controle had over de naam en beeldrechten van haar vader.

Mis dit niet:

Moengo Festival trapt af met pop-up event in Paramaribo

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

Foto: Chris Delmas/AFP via Getty Images

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Tweedaags symposium brengt Marronkennis, erfgoed en onderzoek samen.
Entertainment

Moengo Festival trapt af met pop-up event in Paramaribo

NAKS-delegatie brengt bezoek aan Surinaamse ambassadeur in Nederland
Entertainment

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

Damaru, Surinaamse zanger en songwriter.
Entertainment

Khoeblal: laten we onze muzieklegendes niet afschrijven, maar hun kennis en nalatenschap koesteren

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Giovanni Jap Ngie (GIO) en Rozelsky Lie A Jen (Keizer).
Entertainment

Gio en Keyzer komen naar Wong Jowo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws