• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Brunswijk aan ministersteam: “Uw taak om het volk te dienen is niet eenvoudig”

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 January 2023 03:00
in Nieuws
ronnie brunswijk

GFC NIEUWSREDACTIE- Bij de eerste wekelijkse ministersraadsvergadering op 11 januari heeft waarnemend president Ronnie Brunswijk, tevens voorzitter van de Raad van Ministers, de ministers voorgehouden dat zij geen makkelijke taak hebben.

“Uw taak om het volk te dienen is niet een eenvoudige taak. Maar een goede samenwerking onderling tussen ministers en ook een goede samenwerking met alle actoren om uw heen, zullen ons zeker helpen om onze doelen te realiseren”, hield hij de ministers voor.

De waarnemend president bleef kort stilstaan bij de samenwerking binnen de Raad en bedankte hij de bewindslieden hiervoor. Dat er hard gewerkt is het afgelopen jaar blijkt uit het aantal missives dat de deur is uitgegaan: 2916 in totaal. Dit aantal is voortgekomen uit de 48 gehouden RvM-vergaderingen.

In de eerste helft van het begrotingsjaar 2022 is er ook veel aandacht geschonken aan noodhulp door de water overbelaste gebieden in het binnenland. Daarnaast is ook een bedrag goedgekeurd voor het landelijk upgraden van scholen die getroffen waren door wateroverlast.

De electra- en watervoorzieningen die vooral in het binnenland zijn getroffen zijn markante momenten geweest. Dit traject zal ook voortgezet worden.

Bij de vooruitblik voor 2023 hield de waarnemend president de ministers voor dat het verder ontwikkelen van het land het belangrijk is dat zij al hun talenten moeten gebruiken. Dit gelet op de dagelijkse uitdagingen waarmee de regering te maken krijgt.

Er werd ook stilgestaan bij de verschillende uitdagingen, waaronder de hoge koersen, de hoge prijzen in de winkels, de Belasting Toegevoegde Waarde (BTW), problemen binnen gezondheidszorg en ons onderwijs en de grote armoede.

Echter gaf de waarnemend president aan te rekenen op de uiterste inzet van de ministers en het onder hun dienend personeel om zich voor de volle honderd procent in te zetten om ook deze uitdagingen het hoofd te bieden in 2023, meldt het Directoraat Volkscommunicatie.

ShareTweetSend

Meer berichten

Sergio Yanes Preciado
Buitenland

Man breekt neus van Joodse vader voor ogen van zijn kinderen maar krijgt geen straf

koppel man vrouw echtpaar
Lifestyle

Traditionele bruiloft maakt plaats voor samenwonen onder jongeren

tablet medicijn pil
Gezondheid

Menigeen in Suriname weet niet dat smakelijk zuigtabletje vitamine B12 snel kan aanvullen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws