• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ik was nu miljonair als ik niet was getrouwd en kinderen had gekregen, zegt 45-jarige man

P. Peterson door P. Peterson
11 januari 2023 10:00
in Lifestyle
man verdriet depressief huilen

GFC LIFESTYLEREDACTIE- “Het is de grootste fout in mijn leven geweest om al op jonge leeftijd te trouwen met een vrouw die geen cent aan inkomsten binnenbrengt en met haar nog erbij drie kinderen op de wereld te zetten”.

“Als ik in mijn jeugd de juiste informatie van mijn ouders had gekregen, dat een vrouw en kinderen zoveel geld opslokken, was ik liever single gebleven”.

Dat zegt een 45- jarige verbitterde inwoner van Eindhoven, Nederland, aan GFC Lifestyle .

De veertiger die actief is binnen de Nederlandse zakenwereld beweert dat hij heden ten dage zeker miljonair zou zijn geweest indien hij zaken in zijn privéleven heel anders had aangepakt.

“Het grootste deel van mijn inkomsten is in de loop der jaren aan mijn gezin gespendeerd. En wat heb ik ervoor terug gekregen? Heel veel stress en een overspelige vrouw die last heeft van een koopziekte, nooit tevreden is geweest en nu een echtscheiding wenst”.

Bekijk ook:

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

De man zegt verder aan GFC dat hij aan elke jongeman die hij tegenkomt persoonlijk de boodschap geeft. “Trouw niet zomaar, denk er honderd keer over na. Ook het krijgen van kinderen is iets waar je niet lukraak aan moet beginnen.”

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Geor Hering vindt dat publieke media in Suriname zorgvuldig moeten omgaan met reclame-uitingen die volgens hem verwachtingen wekken zonder wetenschappelijke onderbouwing. Beeld: AI
Lifestyle

Felle kritiek op astrologiereclames bij STVS: Hering spreekt van misleiding

Waarom zeggen veel Surinamers dat de hitte in Nederland soms zwaarder aanvoelt dan thuis?
Lifestyle

Waarom 32 graden in Nederland anders voelt dan 32 graden in Suriname

Aantal klachten over bouwvakkers opvallend groot. Foto: illustratief
Lifestyle

Waarom bestaan er zo weinig recensiesystemen voor vaklieden in Suriname?

Terwijl airco in Suriname en Amerika een basisbehoefte is, geldt het in Europa als een milieubelastende luxe.
Lifestyle

Surinamers kijken verbaasd op van het beperkte gebruik van airco’s in Nederland

Geïmporteerde producten uit Nederland, de Verenigde Staten en andere landen zijn in Suriname vaak veel duurder. Beeld: Supermarkt ter illustratie.
Lifestyle

Wonen in Suriname vooralsnog goedkoper dan in Nederland

Vaders worden zondag verwend
Lifestyle

Paul Somohardjo nodigt heel Suriname uit voor Vaderdagviering

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws