• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Oostburg 9e bij WK Veteranen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 november 2022 04:00
in Nieuws
dammen kenneth oostburg

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse Federatie Meester (MF) Marcel Oostburg heeft vanaf 25 oktober tot 2 november deelgenomen aan het WK Dammen Veteranen die gehouden werd in Curaçao.

Het toernooi was verdeeld onder 3 categorisch onder andere: classics, rapid en blitz. Bij de classics was er een deelname van 12 spelers, hier werd een 7 rondes Zwitsers gedraaid.

Oostburg won hiervan 1 partij, speelde 4 remises en verloor 2 partijen, hierdoor eindigde hij op 9e plaats. De Wereldkampioen bij de veteranen werd de Amerikaanse Federatie Meester (MF) Alexander Rudnitsky, opgevolgd door Federatie Meester (MF) Anton Kosior uit Nederland, terwijl Grootmeester Alexander Mogilianski uit de VS derde werd.

Bij de rapid partijen die met een speeltempo van 15 minuten + 5 seconden per zet werd gespeeld was er een deelname van 8 spelers, hier werd dan een round robin gespeeld waar alle spelers tegen elkaar uitkwamen.

Oostburg won 2 partijen, speelde 2 keer remise en verloor 3 bij de rapid games. Hij eindigde dan op de 5e plek bij de rapid.

De winnaar van het rapid toernooi werd grootmeester Alexander Mogilianski, opgevolgd door Federatie Meester (MF) Alexander Rudnitsky, terwijl Clifton Agatha uit Curaçao derde werd.

Dinsdag werden de blitz partijen afgerond die werden gespeeld met een speeltempo van 5 minuten en 3 seconden per zet. Hier was er ook een deelname van 8 spelers, waarbij ook round robin werd gespeeld.

Oostburg won 3 partijen bij het sneldammen, verloor 3 partijen en speelde maar 1 remise. Hier eindigde hij ook dan op de 5e plek.

De winnaar van het blitz toernooi werd grootmeester Alexander Mogilianski, opgevolgd door Federatie Meester (MF) Alexander Rudnitsky en de Nederlander Anton Kosior sloot hiermee dan het driemanschap.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

paspoort airport inchecken vliegveld koffer baggage reizen passagier
Lifestyle

Surinaamse Nederlanders kiezen zelden voor arme landen bij vertrek uit Holland

SRD Surinaamse Dollar
Suriname

Regering breidt 2035-obligatie uit met 265 miljoen dollar voor sociale investeringen

mcp melkcentrale
Suriname

Larissa Barden tijdelijk waarnemend directeur Melkcentrale

amar ramadhin 1
Suriname

Ex-minister Ramadhin spreekt zich uit over arbeidsverleden DNA-lid Afonsoewa

jeugdpolitie leerlingen
Suriname

Interactieve sessie over strafbare feiten en pesten op SO 1 Latour

vuil bij water milieu
Suriname

Oproep aan gemeenschap: houd de Cottica-rivier bij Moengo schoon

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws