• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man met liefdesverdriet geeft US$ 750 aan moeder ex- vriendin om relatie te herstellen

P. Peterson door P. Peterson
21 oktober 2022 19:00
in Lifestyle
verdriet man

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 44- jarige zakenman heeft 750 Amerikaanse dollars geschonken aan de moeder van zijn voormalige vriendin en wil in ruil daarvoor dat ze er alles aan doet om zijn relatiebreuk met haar dochter te herstellen.

De zakenman uit Zuid- Paramaribo kan het niet goed verwerken dat zijn vriendin hem heeft verlaten en weigert nog contact met hem te hebben.

De lifestyleredactie van GFC Nieuws verneemt dat de vrouw intussen samenwoont met een andere heer en in eerste instantie was ondergedoken om confrontaties met hem uit de weg te gaan. GFC berichtte eerder hierover.

De veertiger heeft op emotionele wijze aan de moeder uitgelegd dat hij nachtenlang wakker ligt door het verdriet dat hem is aangedaan en zich hierdoor niet meer kan concentreren op zijn zakelijke activiteiten.

De Haagse relatiekenner Casanova waarschuwt voor het obsessief gedrag van deze bedroefde man.

“De manier van doen van deze persoon is erg zorgelijk. Hij moet daarom heel goed in de gaten worden gehouden”.

“Op het moment dat hij helemaal beseft dat zijn liefdesrelatie echt over is en hij zijn zin niet krijgt kan hij rare sprongen maken”, zegt hij aan GFC.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Waarom gaan vluchten naar Paramaribo vaak wel door bij slecht weer?

kerk predikant priester dominee
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt voor misleidende adviezen van kerkelijke leiders in Suriname

spiegel depressief
Lifestyle

Moeder beledigt dochter jaren over lichaam en kinderen grijpen in

leraressen school
Lifestyle

‘Surinaamse leerkrachten dienen ook buiten school netjes gekleed te zijn’

johan adolf pengel luchthaven surinam airways slm boeing 737
Lifestyle

Ondernemers uit Nederland kunnen ook in Suriname vermogen opbouwen

suriname
Lifestyle

Toerisme in Suriname hoeft niet alleen van Nederland te komen, ook Amerika biedt kansen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws