• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Voor het eerst buurtmanager in Moengo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 augustus 2022 05:00
in Nieuws
politie kps

GFC NIEUWSREDACTIE- Brigadier Clerence Sedoc is sinds 1 november 2008 werkzaam bij het Korps Politie Suriname en is nu aangesteld als buurtmanager in Moengo.

In 2019 had hij de behoefte om de buurtmanager training te volgen die hij met succes heeft afgerond.

Na te zijn gescreend werd hij voorgedragen door het Korps als eerste buurtmanager in het ressort Moengo.

Buurtmanagers moeten onder meer ervoor zorgen dat de relatie tussen politie en burgerij wordt hersteld.

Ook het proberen te verminderen van inbraken, evenals het optreden als bemiddelaar bij burenconflicten, het optreden tegen nachtelijke burenoverlast en geluidsoverlast die verboden is conform de algemene plaatselijke verordening is een taak die voor hen is weggelegd.

Buurtmanager Sedoc wilt samen met de gemeenschap, de bestuursdienst en andere ketenpartners, problemen helpen oplossen om de omgeving weer zoveel mogelijk leefbaar te maken voor de gemeenschap.

Als uitdaging ziet hij de vroege schoolverlaters, de hangjongeren voor de winkels, en zij die zich bezighouden met drugspraktijken.

Met de beperkte middelen wil hij samen met de burgermoeder Olivia Dominie uitkijken naar instanties om deze jongeren te begeleiden.

Mis dit niet:

Defensie en SZF bereiken overeenstemming over nieuwe ziektekostenverzekering

Suriname en Spanje vieren 50 jaar diplomatieke betrekkingen met bijzonder concert

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Continuïteit van medische zorg voor militairen, gepensioneerden en overige rechthebbenden staat centraal.
Suriname

Defensie en SZF bereiken overeenstemming over nieuwe ziektekostenverzekering

Gouden jubileum Suriname-Spanje in teken van cultuur, vriendschap en samenwerking.
Suriname

Suriname en Spanje vieren 50 jaar diplomatieke betrekkingen met bijzonder concert

Recherche Regio West spoort 40-jarige man op na aangifte en analyse van camerabeelden.
Suriname

Verdachte aangehouden voor diefstal bij gokwinkel in Nickerie

INTERPOL Washington schenkt gespecialiseerde software en apparatuur aan NCB Paramaribo via Project Terminus.
Suriname

KPS versterkt internationale opsporing van gestolen en verloren paspoorten

Nederlandse militaire zorgverleners ondersteunen gezondheidszorg in Suriname.
Nederland

Nederlandse militaire zorgverleners ondersteunen gezondheidszorg in Suriname

Slachtoffer per ambulance overgebracht naar Spoedeisende Hulp Academisch Ziekenhuis Paramaribo.
Suriname

Jager loopt schotverwonding aan buikstreek op tijdens jacht in Blakawatra

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws