• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

VHP Saramacca blijft regering ondersteunen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 juli 2022 05:00
in Nieuws
partijleiding vhp saramacca mahinder jogi santokhi

GFC NIEUWSREDACTIE- De Vooruitstrevende Hervormingspartij (VHP) heeft onder leiding van Mahinder Jogi een druk bezochte structurenvergadering belegd te Groningen in het district Saramacca.

Naast parlementslid is Jogi ondervoorzitter van het VHP districtscoördinatieteam van Saramacca en heeft de leiding van de partij in dit district.

Op deze vergadering zijn er actuele zaken besproken waaronder de protestactie. Jogi gaf aan dat deze regering goede vorderingen maakt op diverse gebieden om het land uit de crisis te halen.

“Wij van Saramacca geven alle ondersteuning aan deze regering, met name aan de president van het land, om het goede werk voort te zetten.” Jogi ziet graag dat bepaalde urgente zaken gerealiseerd moeten worden in dit district.

“Saramacca is een agrarisch district, een productiedistrict, de mensen werken hard. Om de productie op te voeren moet de regering de agrarische infrastructuur aanpakken. Wanneer je een goede infrastuur hebt, zal de productie beter op gang komen.”

Ook vraagt Jogi aandacht voor de afgestudeerde kinderen van Saramacca. “Zij hebben ook recht op een goede baan, bijvoorbeeld bij staatsolie.”

Volgens het DNA-lid is de VHP vrij stabiel, de partij groeit en gaat nu harder werken voor de derde zetel in Saramacca.

Jpgi: “de mensen van Saramacca hebben het volste vertrouwen in president Santokhi. Ze staan unaniem achter het gevoerde beleid van VHP-voorzitter Santokhi tevens president van Suriname. Van de NDP willen ze echt niks meer horen, want die partij is constant bezig met misleiding, de mensen van Saramacca weten het, daarom zijn ze alert.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

VSB X NLD
Suriname

VSB doelt op versterking economische samenwerking bij CEO Roundtable tijdens koninklijk staatsbezoek

diakonessenhuis
Gezondheid

Diakonessenhuis markeert 64 jaar medische zorg en gemeenschapstrouw

Politieagent J.B. gedood bij gewelddadige woningoverval aan de Goede Zorgweg.
Suriname

Politieagent gedood bij woningoverval aan de Goede Zorgweg, twee verdachten gewond

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws