• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Delivery-man met ziek kind raakt in trance en steelt goederen uit geparkeerde auto

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
26 juli 2022 02:00
in Nieuws
dief auto inbraak inbraak

GFC NIEUWSREDACTIE- De 23-jarige Georgio S. is door de politie van Flora voor diefstal uit een voertuig opgespoord en aangehouden.

Een benadeelde deed op woensdag 4 mei aangifte bij de politie van voormeld bureau.

Naar zeggen van de vrouw was er ingebroken in haar voertuig dat geparkeerd stond aan de Parastraat. Daarbij is er uit haar auto weggenomen een fles parfum, haar rijbewijs, haar bedrijf pas, een geldbedrag in U$, de autobescheiden en een fles Gold label.

Na een ingesteld onderzoek door de politie is op camerabeelden duidelijk te zien hoe een man, die gezeten was op een bromfiets en delivery-man was van een voedingsbedrijf, de diefstal heeft gepleegd.

Na uitgewerkte informatie kwam Georgio die eveneens in de directe omgeving woonachtig is in beeld. Hij werd op de camerabeelden positief herkend door een huisbewoonster en een mede-eigenaar van het voedingsbedrijf.

Georgio heeft toegegeven het strafbaar feit te hebben gepleegd, maar slechts één fles gold Label te hebben weggenomen. Van de andere goederen weet hij niets.

Aangezien hij een ziek kind heeft en vermoedelijk in trance was, ging hij over tot het plegen van de daad. De fles gold label heeft hij voor SRD 750 verkocht.

In het belang van het onderzoek is Georgio in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

trein ns den haag centraal
Lifestyle

Surinamevlucht vanaf Schiphol? Vermijd de trein om vertraging te voorkomen

verkeer fietspad suriname paramaribo bord
Suriname

Vrij spel voor bromfietsers zorgt voor onveilige wegen in Suriname

masala kerrie roti naan indiaas eten gerecht restaurant
Suriname

Medewerkers EBS profiteren onbedoeld van gesloten eethuis in Paramaribo

Den Haag
Lifestyle

Surinamers reageren anders op kritiek uit Nederland dan uit eigen land

dialoog sessie
Suriname

Ondernemers, overheid en diaspora in gesprek over Local Content

reizen schiphol paspoort
Nederland

PSA-document populairder onder Surinaamse diaspora in Nederland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws