• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

NPS staat nog steeds open voor bemiddeling tussen actievoerders en regering

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
24 juli 2022 18:52
in Nieuws
nps logo

GFC NIEUWSREDACTIE- De NPS zegt in een verklaring kennis genomen te hebben van het standpunt van Organic Movement dat zij in dit stadium geen behoefte heeft aan een bemiddelingspoging vanuit de partij.

Het is nodig aan te geven dat de partij zich terug kan vinden in enkele door de actievoerders genoemde issues die direct de aandacht van de regering behoeven.

Verder deelt zij de bezorgdheid die in de gemeenschap heerst over de ontstane impasse tussen de regering en de actievoerders.

Dit onderkennend heeft de partij onmiddellijk positief gereageerd op het verzoek tot bemiddeling welke gedaan is vanuit delen van de Organic Movement.

De partij heeft toen enkele vooraanstaande leden en geestelijken bereid gevonden om in de bemiddelingscommissie zitting te nemen.

NPS zegt hierbij dank aan de geestelijken mgr. Karel Choennie, ds. Michael Persaud en ds. Diana de Graven, dat zij terstond toegezegd hebben een poging te ondernemen om uit de impasse waarin ons geliefd land geraakt is te komen.

“NPS zal altijd het pad van bemiddeling en dialoog blijven bewandelen in het belang van ons geliefd land. Wij dienen al het mogelijke te doen om verdere escalatie te voorkomen, welke ons land enorme schade kan berokkenen.”

Zij roept eenieder op de acties vreedzaam te laten verlopen en blijft bereid zodra dat weer aangegeven wordt een poging tot bemiddeling te doen, schrijft Ruth Wijdenbosch, lid bemiddelingscommissie NPS.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

gym sport fitness training kracht
Lifestyle

Gratis naar de gym voor alle werknemers in Suriname moet er komen, vindt Pinas

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

seh spoedeisende hulp AZP
Gezondheid

Levens gaan verloren op SEH in Academisch Ziekenhuis Paramaribo door personeelstekort

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws