• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jong voetbaltalent verder ontwikkelen met Servische steun

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 juli 2022 17:12
in Nieuws
voetbal

GFC NIEUWSREDACTIE- Nieuwe talentvolle voetballers uit Paramaribo en overige districten moeten ontdekt en getraind worden.

Vicepresident Ronnie Brunswijk zegt dat de Surinaamse overheid in samenwerking met buitenlandse voetbalclubs hard moet gaan trekken aan het trainen van het Surinaams talent.

In een Zoommeeting heeft Brunswijk de Servische voetbalclub Red Stars opgeroepen Suriname te helpen met de nodige training van onze jongens tot profvoetballers die later zelfs kunnen uitkomen voor Red Stars. Hij hield dit voor aan de president van de Servische voetbalclub Red Stars, Svetozar Mijailović bij dit kennismakingsgesprek.

Namens de Surinaamse voetbalclub Inter Moengotapoe zat aan Humphrey Dundas, een van de managers van de club. Gardelito Hew A Kee, die dit gesprek organiseerde, nam ook deel.

De onderwerpen die zijn aangekaart tijdens deze meeting zijn onder meer institutionele versterking, sponsorship, jeugdprogramma’s en uitwisselingsprojecten.

De Red Start-president heeft gezegd bekend te zijn met het geweldige talent van Nederlandse voetballers van Surinaamse origine. Het rechtstreeks komen ontdekken van Surinaamse voetballers is volgens hem hierdoor zinvol. Red Stars is bereid uitwisselingsprogramma’s met Suriname te doen.

Brunswijk, die ook oprichter en beschermheer van de voetbalclub Inter Moengotapoe is, was ingenomen met de belofte van de Servische club president, om te komen helpen met lessen in bijvoorbeeld trainingskampen. Er is volgens hem een meerwaarde die deze voetbalorganisatie kan geven aan de ontwikkeling van het Surinaams voetbal.

De president van de Servische club werd bijgestaan door de directeur van Youth Categories, Predrag Turina, Match en Project manager.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

euro geld
Lifestyle

Dit bedrag heb je nodig om in Suriname voor altijd te stoppen met werken

paramaribo suriname verkeer straat politie kps
Suriname

Politie Uitvlugt onderschept 525 kilo cocaïne na wilde achtervolging en houdt drie verdachten aan

gym sport fitness training kracht
Lifestyle

Gratis naar de gym voor alle werknemers in Suriname moet er komen, vindt Pinas

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

seh spoedeisende hulp AZP
Gezondheid

Levens gaan verloren op SEH in Academisch Ziekenhuis Paramaribo door personeelstekort

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws