• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Niet 40 miljoen maar 700 miljoen SRD via Surinaamse ministerie van Financiën gestolen?

P. Peterson door P. Peterson
21 juli 2022 16:00
in Nieuws
SRD SURINAAMSE DOLLAR

SRD 2,4 miljoen per ministerie voor kerstviering.

INGEZONDEN- Volgens berichten zou er 40 miljoen Surinaamse dollars zijn verduisterd via het Surinaamse ministerie van Financiën.

De autoriteiten hebben toegegeven dat deze staatsgelden inderdaad op gewiekste wijze zijn gestolen.

Maar klopt dit bedrag wel?

Een goede vriend van mij die ik al sinds mijn tienerjaren ken en vertrouw is actief binnen de geheime inlichtingendiensten in ons land. Hij wist mij te verklappen dat het bedrag echter veel hoger ligt dan tot nu wordt wordt beweert.

Volgens hem zal er al binnen korte termijn meer bekend worden over de daadwerkelijke omvang van het diefstalschandaal.

Naar zijn zeggen, en hij kan het weten, zou er voor tenminste 700 miljoen Surinaamse dollars zijn gefraudeerd en zijn er meerdere hoge figuren op de hoogte hiervan.

Of dit inderdaad zo is en hij gelijk heeft kan alleen degelijk en eerlijk onderzoek uitwijzen.

Het lijkt mij daarom handig indien onderzoeksjournalisten in Suriname zich veel meer gaan inzetten om de onderste steen boven water te halen.

Om te beginnen moeten alle relevante stukken door de onafhankelijke pers worden opgevraagd en worden bestudeerd.

Men mag er niet vanuit gaan dat het onderzoek dat nu gaande is honderd procent eerlijk verloopt.

Het mag niet zo zijn dat de kleine kruimeldiefjes die als melkezels zijn gebruikt de bak in gaan terwijl de ‘grote jongens’ de dans volledig ontspringen.

Journalisten, doen jullie het werk goed en maak de beerput helemaal open! Er is veel meer aan de hand!

R. Pinas

DISCLAIMER: Publicatie van ingezonden stukken houdt niet in dat de redactie het eens is met de inhoud

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kaseko leeflabg rosita
Suriname

Stichting K.A.S.E.K.O. en Universiteit Utrecht bundelen krachten voor Kaseko-erfgoed

din instituut
Suriname

DIN en Sur Estate Group slaan de handen ineen

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432978
Suriname

Team Speciale Diensten spreekt vertrouwen uit in nieuwe korpschef KPS

amerikaanse amb monorath
Suriname

Bodycams voor KPS dankzij Amerikaanse steun

rijst
Suriname

Zorgen over rijstschaarste nemen toe in Suriname

nps training
Suriname

NPS versterkt gemeenschapskracht in Marowijne met gerichte training

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws