• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Amazon heeft dit jaar tot nu toe 11 Ring-deurbelvideo’s aan politie overhandigd zonder toestemming eigenaren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
15 juli 2022 07:05
in Technologie
deurbelcamera

GFC NIEUWSREDACTIE- In de eerste zes maanden van 2022 deelde Amazon 11 Ring-deurbelvideo’s met wetshandhavingsinstanties zonder eerst toestemming van de eigenaar te hebben gekregen, zo bleek uit een onderzoek naar de technologie door de Amerikaanse senator Ed Markey.

In elk van de 11 gevallen zei Brian Huseman, vice-president van openbaar beleid van Amazon, dat Ring “te goeder trouw heeft vastgesteld dat er een onmiddellijk gevaar was voor de dood of ernstig lichamelijk letsel voor een persoon.”

Het delen van video’s door Ring was een reactie op verzoeken om openbaarmaking van noodsituaties die waren ingediend door wetshandhavingsinstanties in de VS.

De Neighbors Public Safety Service van het bedrijf heeft momenteel partnerschappen met 2.161 wetshandhavingsinstanties en meer dan 450 brandweerkorpsen, zei Huseman.

Dat is meer dan vijf keer de groei in partnerschappen met politiekorpsen sinds november 2019, toen het onderzoek van Markey relaties met meer dan 400 afdelingen registreerde.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

technology laptop mobiel
Suriname

Telesur ontkent nieuwe storingskosten maar e-mail van medewerker zorgt voor verwarring

gfc nieuws
Suriname

Klanten niet blij met nieuwe kosten Telesur voor oplossen internetstoringen

tapanahony stroom
Suriname

Zes dorpen in Tapanahony krijgen stroom via nieuwe zonne-energiecentrale in Agaigoni

betalen telefoon apple pay
Lifestyle

Mobiel betalen in Suriname nog vooral toekomstmuziek

total ondersteunt vrouwen in drepada
Suriname

Talking Prints en TotalEnergies investeren in vrouwen en vakvaardigheid

starlink internet
Lifestyle

Suriname nog zonder toegang tot razendsnel satellietinternet in regio

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws