• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

BEP feliciteert Suriname met voorzitterschap Caricom

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 juli 2022 04:00
in Nieuws
291996634 7648644591877601 1087612468103087116 n

GFC NIEUWSREDACTIE- De politieke partij Broederschap en Eenheid in de Politiek (BEP) feliciteert de Surinaamse gemeenschap wederom met het voorzitterschap van de regionale organisatie Caricom welke mag worden ingevuld door de huidige president, Chandrikapersad Santhoki, alsook met het bezoek van de Secretaris-Generaal van de Verenigde Naties (VN), Antonio Guteŕres aan Suriname.

De BEP wenst de president van de republiek Suriname veel succes toe, want hoewel het een eer is, is het geen gemakkelijke taak.

De geopolitieke verhoudingen met koude oorlog elementen, de mondiaal toegenomen georganiseerde misdaad, ook in cyberspace, de financiële crisis met hoge inflatie wereldwijd voor voedsel en transport, de gerede uitdaging om de digitale wereld waaronder social media in te zetten voor gezonde, kwaliteitsvolle en duurzame vorming en opvoeding van de komende generatie.

De participatieve democratie die Surinaamse binnenlandbewoners reeds eeuwen beoefenen, maar dreigt te vervagen, is een bruikbaar deel van ons cultureel erfgoed dat behouden moet blijven en welke door president Santhoki gebruikt zou moeten worden om succes te hebben.

Net zoals bevorderen van de traditionele kenniswijze van omgaan met de natuur, waardoor de gevolgen van klimaatverandering worden geminimaliseerd en toch duurzame ontwikkeling tot stand wordt gebracht.

Guterres vindt Suriname, mede door onder andere deze aspecten van ons cultureel erfgoed een voorbeeld land, dat het verdient internationale hulp te krijgen om dat zo te houden. Integer leiderschap, in verbondenheid en tolerantie zijn daarbij essentiële voorwaarden.

Want onze binnenlandse problemen zijn even erg als die van de regio en de rest van de wereld, die allen dringend om oplossingen vragen op het niveau van de president.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

politie 1
Lifestyle

Paramaribo voelt zich in de steek gelaten door beperkte politiepatrouilles

seh spoedeisende hulp AZP
Gezondheid

Levens gaan verloren op SEH in Academisch Ziekenhuis Paramaribo door personeelstekort

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

VSB X NLD
Suriname

VSB doelt op versterking economische samenwerking bij CEO Roundtable tijdens koninklijk staatsbezoek

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws