• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Santokhi zet bilaterale gesprekken voort

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 juli 2022 15:00
in Nieuws
santokhi en minister buza saoedi arabie

GFC NIEUWSREDACTIE- President Chandrikapersad Santokhi heeft vandaag diverse bilaterale gesprekken gevoerd in het kader van de Caricom Staatshoofdenvergadering in Suriname.

Sanyokhi had onder meer een gesprek met de minister van Buitenlandse Zaken van het Koninkrijk Saoedi-Arabië, Adel bin Ahmed Al-Jubeir, de secretaris-generaal van de Association of Caribbean States (ACS) Rodolfo Sabonge en de secretaris-generaal van de Organization of Afrikan, Caribbean and Pacific States (OACPS) Georges Reblo Chikoti.

Saoedi-Arabië, die geen CARICOM-lidland is, heeft toch gemeend in Suriname aanwezig te zijn gedurende de periode van de 43ste CARICOM-staatshoofden vergadering. Het gaat om een geschikt moment om alle CARICOM-staatshoofden bij elkaar te treffen en zaken te bespreken.

Rodolfo Sabonge gaf aan dat hij uitkijkt naar een voortreffelijke samenwerking tussen de Association of Caribbean States en de CARICOM. Deze samenwerking moet gaan resulteren in duurzame ontwikkeling van de verschillende landen en gemeenschappen, voor zowel nu alsook voor de opkomende generaties.

Adel bin Ahmed Al-Jubeir, Rodolfo Sabonge en Reblo Chikoti hebben de Surinaamse president gefeliciteerd met zijn CARICOM-voorzitterschap en hebben concrete werkafspraken gemaakt om de band tussen de CARICOM-lidstaten onderling en de verschillende internationale organisaties te verstevigen.

Mis dit niet:

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

klm vliegtuig
Lifestyle

‘Geen ticket te duur voor Surinaamse Nederlanders die Owru Yari in eigen land willen vieren’

Rakesh Gajadhar Sukul
Suriname

Malaria neemt toe onder reizigers naar Suriname: gemiddeld tien besmettingen per maand

UWV onderzoekt ongeveer 52.000 WIA-uitkeringen op mogelijke berekeningsfouten. Ook mensen die inmiddels in Suriname wonen, kunnen onder de herstelregeling vallen.
Lifestyle

‘Surinamers met een WIA-uitkering willen weten of ook hun berekening wordt gecontroleerd’

Nieuwe BAVP'ers geïnformeerd over taken en bevoegdheden.
Suriname

55 militairen beëdigd tot buitengewoon agent van politie

SPWE is gestart met de opleiding Small Business Coach. Zes deelnemers worden opgeleid om kleine ondernemers in Suriname te begeleiden bij het opzetten en ontwikkelen van hun bedrijf.
Suriname

SPWE leidt zes nieuwe coaches op om kleine ondernemers in Suriname te helpen

Suriname krijgt elf inzamelcentra voor plasticrecycling.
Suriname

Eerste inzamelcentrum voor plastic- en aluminiumafval geopend bij IMEAO 1

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws