• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Taliban wil internationale erkenning

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 juli 2022 18:11
in Nieuws
taliban

GFC NIEUWSREDACTIE- Een door de Taliban geleide bijeenkomst van duizenden mannelijke religieuze en etnische leiders eindigde zaterdag met het vragen van buitenlandse regeringen om hun regering formeel te erkennen.

De Taliban heeft echter niets gezegd over internationale eisen, zoals de opening van middelbare scholen voor meisjes.

De Afghaanse economie is in een crisis beland omdat westerse regeringen de financiering hebben ingetrokken en strikt handhaven, en zeggen dat de Taliban-regering van koers moet veranderen op het gebied van mensenrechten, vooral die van vrouwen.

“We vragen regionale en internationale landen, vooral islamitische landen om het Islamitische Emiraat Afghanistan te erkennen , alle sancties op te heffen, fondsen (centrale bank) te deblokkeren en steun te verlenen aan de ontwikkeling van Afghanistan,” zeiden de deelnemers aan de bijeenkomst in een verklaring.

De leider van de groep sloot zich vrijdag aan bij de driedaagse bijeenkomst van meer dan 4.000 man en hield een toespraak waarin hij de deelnemers feliciteerde met de overwinning van de Taliban en de onafhankelijkheid van het land onderstreepte.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

fastfood drive thru eten restaurant mcdonald
Lifestyle

Grote vraag naar fastfood zorgt voor lange wachttijden en files op kinderdag

verkeersongeval
Suriname

Vrachtwagen kantelt op weg naar Nieuw Koffiekamp, bestuurder gewond

Ameerani Jarbandhan 2
Suriname

DNA-lid Ameerani Jarbandhan dringt opnieuw aan op urgente veiligheidsmaatregelen

VSB X NLD
Suriname

VSB doelt op versterking economische samenwerking bij CEO Roundtable tijdens koninklijk staatsbezoek

diakonessenhuis
Gezondheid

Diakonessenhuis markeert 64 jaar medische zorg en gemeenschapstrouw

Politieagent J.B. gedood bij gewelddadige woningoverval aan de Goede Zorgweg.
Suriname

Politieagent gedood bij woningoverval aan de Goede Zorgweg, twee verdachten gewond

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws