• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Facebookpagina zangeres Sijtske offline na oproep man overleden country- en soulzangeres Cheryll Welles-Rijger om account massaal te rapporteren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 juni 2022 15:47 - Geüpdatet op 19 juni 2022 10:31
in Nieuws
sijtske

GFC NIEUWSREDACTIE- De Facebookpagina van de Surinaamse zangeres Sijtske Tjon A Tjoen is zaterdag offline na een oproep van Ruben Welles, de echtgenoot van de onlangs overleden country- en soulzangeres Cheryll Welles-Rijger om haar account massaal te rapporteren.

Cheryll werd afgelopen woensdag begraven. Zij overleed een week daarvoor na een moedige strijd tegen kanker. Zij laat drie minderjarige kinderen achter.

Ruim anderhalve week voor haar overlijden zou Sijtske een video samen op haar ziekbed hebben gemaakt. De twee waren aan het zingen. Cheryll had enorm veel pijn en was ook kaal.

Welles schreef vandaag het volgende op zijn Facebookpagina:

“Mijn zoon werd vanmorgen wakker door te vragen naar z’n moeder. Ik kan niet eens nadenken waar ik moet me beginnen te vertellen dat z’n moeder er niet meer is. Laat staan wanneer het tijd is om hem te vertellen, een moment wanneer hij ‘t wel gaat snappen en z’n moeder zo online te zien tijdens haar ziekbed.

Bekijk ook:

Wie naar Suriname vertrekt, mag zijn Nederlandse koopwoning vaak niet verhuren

Regering overlegt met traditioneel gezag over bescherming van woon- en leefgebieden

Ik heb de persoon in privé, publiekelijk en ook nog middels een advocaat gevraagd mijn geliefde vrouw niet zo online te zetten, want ze was altijd heel erg serieus hoe haar presentatie online moest. Ze zag er altijd opgemaakt en top uit.

Ik wil dat mijn kinderen mooie momenten, foto’s en video’s zien van mijn vrouw en moeder van mijn kids. Dat was haar wens en ook de mijne.

De persoon heeft tot nu toe die video nog steeds niet verwijderd! Ze heeft de privacy aangepast. Dit is gewoon pesterij.

Mijn vrouw heeft de persoon ook meerdere malen privé en ook via een Facebookpost kenbaar gemaakt om respect te hebben voor haar huwelijk en voor haar man.

En vandaag de dag gaat de persoon nog steeds disrespectvol met mij als getrouwde man om.

Facebook familie, ik heb een Vaderdagwens.

Ik wil rustig mijn verdriet verwerken en dit achter de rug hebben.

Kunnen jullie haar account voor me rapporteren, zodat we dan zeker weten dat het weg gaat..”.

Het is niet duidelijk of Facebook de video heeft verwijderd, maar de pagina van de zangeres is al enkele uren offline.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

In de praktijk mag dat vaak niet zonder toestemming van de bank.
Lifestyle

Wie naar Suriname vertrekt, mag zijn Nederlandse koopwoning vaak niet verhuren

President Simons wil feedback meenemen vóór afkondiging nieuwe beschermingswet.
Suriname

Regering overlegt met traditioneel gezag over bescherming van woon- en leefgebieden

Politie grijpt in na escalatie binnen gezin in Santodorp
Suriname

Zoon aangehouden na bedreiging van moeder en vernieling van woning en voertuig

Politie sluit meer aanhoudingen in geweldzaak niet uit.
Suriname

Voortvluchtige verdachte aangehouden na steekincident aan Latourweg

Voorlopig onderzoek wijst op voorrangsfout en hoge snelheid.
Suriname

Automobilist voorlopig heengezonden na fataal verkeersongeval

Vandalisme aan Telesur-netwerk laat honderden huishoudens zonder internet
Suriname

Landveld wacht op schaderapport na reeks vernielingen aan telecomnetwerk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws