• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Oppositiepartij BEP heeft gesprek met Chinese ambassadeur Han Jing

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
9 juni 2022 03:00
in Nieuws
ronnie asabina bij chinese ambassadeur

GFC NIEUWSREDACTIE- Een delegatie van de partij BEP, onder leiding van voorzitter Ronny Asabina, heeft op 8 juni een bezoek gebracht aan de ambassadeur van China in Suriname, Han Jing.

Het hoofddoel van deze ontmoeting was het uitdiepen van de jarenlange vriendschappelijke relatie tussen de politieke partij (BEP) en de Communistische Partij van China (CPC).

De samenwerking tussen de twee partijen is dateert uit 2007 en onder andere gebaseerd op broederschap, gelijkheid, wederzijds voordeel en respect, alsook geen inmenging in elkaars interne aangelegenheden.

Voorzitter Asabina benadrukte dat de BEP nog steeds staat achter de One China Politics. Het voorgaande houdt onder meer in dat Taiwan niet als zelfstandige Staat erkend zal worden en de BEP dus geen formele banden zal onderhouden met bedoeld land.

De BEP heeft land en het volk van China bedankt voor hun noeste arbeid en bijdrage aan de ontwikkeling van ons geliefd land. In dit kader is verwezen naar de hulp en ondersteuning die in het kader van de heersende en verwoestende watersnoodsituatie en -ramp door China aan de Surinaamse regering is aangeboden.

De BEP-delegatie heeft de wens te kennen gegeven uit te kijken naar een technische commissie die de overeenkomst nader moet uitwerken in concrete en meetbare acties ten voordele van beide partijen.

De ruimte voor uitwisselingsprogramma’s op verschillende gebieden tussen de beide partijen is benadrukt door ambassadeur Han Jing.

Conform de uitkomsten van het overleg zal de BEP de ondersteuning die verlangd wordt in een document vervatten en via de geëigende kanalen doen toekomen aan de leiding van CPC.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424308
Suriname

Man aangehouden met vuurwapen tijdens surveillance

schiphol airport
Lifestyle

Vlieg je naar Suriname? Door een storing op Schiphol halen je koffers Zanderij mogelijk niet

brood
Suriname

Stichting 1 voor 12 buiten aanbesteding: verschillende lezingen

nationaal leger en politie
Suriname

Gezamenlijke veiligheidsoperatie gestart in Marowijnegebied

armoede geld portemonnee inflatie
Suriname

Centrale Bank van Suriname: Inflatie stijgt verder, jaarinflatie richting 12% eind 2025

President Jennifer Simons spreekt de samenleving toe tijdens de Volkskerstzang op het Onafhankelijkheidsplein in Paramaribo.
Suriname

President Simons roept tijdens Volkskerstzang op tot innerlijke vrede en eenheid in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws