• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Na vernietiging partij zoutvlees door ECD: Varross garandeert goede kwaliteit zouterij producten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 juni 2022 10:48
in Nieuws
zoutvlees varross nv

GFC NIEUWSREDACTIE- Naar aanleiding van een bericht van het ministerie van Economische Zaken, Ondernemerschap en Technologische Innovatie over de vernietiging van een partij zoutvlees en gezouten varkensstaart van het merk Varross, heeft het bedrijf gemeend om duidelijkheid te verschaffen.

Hiermee hoopt het bedrijf de bezorgdheid bij klanten en relaties weg te nemen.

Hieronder de reactie van de directie van Varross:

“Varross is een productiebedrijf dat zelf haar zouterij producten fabriceert. Wij staan achter de kwaliteit van al onze producten.

Op het etiket van onze producten staat vermeld wat de productiedatum, vervaldatum maar zeker ook de wijze van opslag zal moeten zijn, hetzij koel of vries.

Onze producten bevatten ook weinig tot geen conserveringsmiddelen, waarbij de houdbaarheid niet 1 of meerdere jaren is zoals de gangbare importproducten, maar daardoor zeker ook veel gezonder is voor de consumptie.

De vernietigde producten zoals getoond in het bewust filmpje zijn ontdekt en in beslag genomen bij een wederverkoper die deze items niet rechtstreeks bij Varross heeft ingekocht.

Desondanks heeft de directie van Varross alle medewerking verleent aan de ECD om ze over alle informatie aangaande onze producten te voorzien.

Wij hopen u voldoende te hebben geïnformeerd en wensen hiermee te volstaan,” aldus de directie van Varross.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

braille 5498805 960 720 handicap beperking
Suriname

Voorzitter Stichting Wan Okasi: mensen met een beperking een onzichtbare meerderheid

kantoor werken
Suriname

Middenklasse in Suriname verliest positie, stelt criticus Feller

iwan Ganga
Suriname

Natin start met Cohort 4 van de Oil & Gas-opleiding

voodoo bonumang winti
Lifestyle

Geor Hering haalt fel uit naar geloof in bonuman en waarschuwt voor risico’s

patrick kensenhuis
Suriname

Werkenden vormen ruggengraat van district Para

AdeKUS Euopese Commissie
Suriname

Suriname wil aansluiten bij Horizon Europe en Erasmus+

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws