• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Onderinspecteur Payton Tosari door verstikking om het leven gekomen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 juni 2022 17:07
in Nieuws
vermiste agent

GFC NIEUWSREDACTIE- De 31-jarige onderinspecteur, Payton Tosari, is door verstikking om het leven gekomen.

Dat blijkt uit het sectierapport. Op het lichaam van Tosari was ook een messteek zichtbaar, echter zijn er geen vitale organen geraakt en heeft dat niet tot zijn dood geleid.

Het lichaam is intussen afgestaan aan de nabestaanden en wordt hij volgende week maandag begraven.

Tosari werd sedert maandag vermist. Zijn familie deed dinsdagmorgen aangifte van vermissing bij de politie van Uitvlugt. Volgens de familie is hij maandagmorgen omstreeks 09.30 uur van huis vertrokken met de mededeling, dat hij later terug komt. Hij is sedertdien niet meer huiswaarts gekeerd.

Door het Command Center werd er een algemene oproep geplaatst voor de verschillende eenheden op het veld. Na een ingesteld onderzoek door de politie is het voertuig van de onderinspecteur omstreeks 19.55 uur op de hoek van de Trombone- en Orgelstraat onbeheerd aangetroffen.

Bekijk ook:

Suriname scoort rond regionaal gemiddelde op duurzame ontwikkeling, maar uitdagingen blijven groot

Vakantie naar Suriname kan gevolgen hebben voor je Nederlandse bijstandsuitkering

Bij nader onderzoek in de auto werd het ontzielde lichaam van Tosari in de kofferbak van zijn auto gevonden.

De afdeling Kapitale Delicten heeft in deze zaak de 27-jarige verdachte Raynel B. aangehouden, die na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie in verzekering is gesteld.

Het is niet uitgesloten dat meerdere personen in deze zaak zullen worden aangehouden, meldde de politie eerder.

Het onderzoek duurt voort.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname amazone binnenland regenwoud natuur rivier kinderen
Suriname

Suriname scoort rond regionaal gemiddelde op duurzame ontwikkeling, maar uitdagingen blijven groot

klm schiphol airport
Lifestyle

Vakantie naar Suriname kan gevolgen hebben voor je Nederlandse bijstandsuitkering

Staatsschuld blijft hoog ondanks lichte daling.
Suriname

Inflatie blijft druk uitoefenen ondanks stabielere SRD, waarschuwt SEOB

Onderzoek beschieting politieambtenaar levert nieuwe aanhoudingen op.
Suriname

Nog twee verdachten aangehouden in onderzoek naar beschieting politieambtenaar

UPR-rapport brengt aandachtspunten voor mensenrechten in kaart.
Suriname

UPR-Commissie presenteert evaluatierapport aan minister Monorath

Nieuwe EU regels moeten kledingverspilling tegengaan. Dit kan ook kansen bieden voor Surinaamse importeurs, goede doelen en gezinnen. Foto: illustratief
Lifestyle

Nieuwe EU-regel kan Suriname gratis kleding opleveren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws