• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

43-jarige autobestuurder Gregory Renfrum omgekomen bij verkeersongeval

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 mei 2022 17:44
in Nieuws
pexels brett sayles 1871130 scaled

GFC NIEUWSREDACTIE- De 43-jarige autobestuurder, Gregory Renfrum, is in de morgen van vrijdag 27 mei na een eenzijdige verkeersongeval aan de Abdulghani Madharweg in het district Nickerie, komen te overlijden.

De politie van het bureau Corantijn koerste na verkregen melding omstreeks 09.50 uur naar de locatie voor onderzoek. Daar aangekomen werd het verkeersslachtoffer die de geest reeds had begeven met het voertuig in de langs de weg lopende trens aangetroffen.

Aan de hand van de aangetroffen sporen constateerden de politieambtenaren dat de automobilist over de Abdulghani Madharweg reed. Hij kwam vanuit de richting van Nieuw-Nickerie, gaande richting Corantijn.

In de S-bocht moet Gregory door tot nog toe onbekende reden de controle over de besturing van zijn voertuig hebben verloren.

Hij raakte van de weg, kwam vervolgens op de berm terecht, waarna de auto met zijn kop in de langs de weg lopende trens belandde.

De auto met het verkeersslachtoffer werd door een takelwagen met behulp van een pocklain uit de trens gehaald.

Zijn ontzielde lichaam is inmiddels afgestaan aan de nabestaanden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

ronnie brunswijk
Suriname

Brunswijk kritisch over College van Procureur-Generaal: Geen eenvoudige zaak

[Aggregator] Downloaded image for imported item #428667
Suriname

Japan ondersteunt Paramaribo met nieuwe pompen tegen wateroverlast

mentale gezondheid
Suriname

Mentale gezondheid van jongeren centraal tijdens JCI Unify paneldiscussie

De speciale bankpas van de overheid de Moni Karta. Foto NII
Suriname

Surinaamse burger wijst op ongelijkheid in sociale bijstandsprogramma’s

vrouw justitia justitie openbaar ministerie rechterlijke macht
Suriname

“Één procureur-generaal is niet meer van deze tijd”

slm surinam airways
Suriname

Nanhkoesingh: Suriname kan zich geen amateurs in de luchtvaart veroorloven

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws