• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Paraguay in de ban van gewelddadige moord op 45-jarige openbaar aanklager, doodgeschoten voor zwangere vrouw

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 mei 2022 17:43
in Nieuws
download 1

GFC NIEUWSREDACTIE- Paraguay is nog in de ban van een geruchtmakende moord op een van de bekendste openbaar aanklagers van het land.

De 45-jarige Marcelo Pecci werd afgelopen maandag tijdens zijn huwelijksreis in Colombia doodgeschoten door twee gewapende mannen, een paar uur nadat zijn vrouw op Instagram bekend had gemaakt dat de twee een kindje verwachten.

Pecci, bekend én gevreesd om zijn slepende strijd tegen de georganiseerde misdaad, was samen met zijn echtgenote op huwelijksreis op het toeristeneilandje Baru toen ze door twee onbekende mannen werden benaderd in een bootje.

Een van de aanvallers stapte uit en zonder een woord loste hij twee kogels op Marcelo. Een kogel raakte hem in het gezicht, de ander ging dwars door zijn rug.

Zijn vrouw en bewakers bleven ongedeerd.

Justitie vermoedt dat de daders achter de moord op Pecci gezocht moeten worden in de hoek van de maffia.

De Paraguayaanse president Mario Abdo Benitez spreekt van een ‘laffe moord die het hele land verdrietig stemt’. “We veroordelen in de meest krachtige bewoordingen deze tragische gebeurtenis en verdubbelen onze inzet in de strijd tegen de georganiseerde misdaad.”

Foto: Instagram

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname recreatie zanderij 1 spelen zwemmen kinderen vakantie
Lifestyle

Recreatieoorden als Zanderij 1 kunnen toerisme naar hoger niveau tillen

Bladeren regen druppels
Suriname

Kans op regenbuien op oudjaarsdag in Paramaribo

kerst feestdagen
Lifestyle

Kerstsfeer in Suriname voelt warmer en hechter dan in Nederland

rijden alcohol
Suriname

Dronken bestuurder veroorzaakt ernstig ongeval in Nickerie

terugkeer surinaamse artsen
Suriname

Surinaamse artsen keren na zeven jaar studie in Cuba terug

Donatie Kindertehuizen 2
Suriname

Newmont Suriname ondersteunt opnieuw kinderhuizen landelijk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws