• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

NPS traint kaderleden om prestatiegericht te functioneren binnen Surinaamse politiek

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 mei 2022 14:00
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De Nationale Partij Suriname (NPS) heeft op zaterdag 28 en zondag 29 mei een capaciteitstraining voor haar leden met als onderwerp “Prestatiegericht functioneren binnen de Surinaamse politiek”.

Vanwege de vele uitdagingen, veranderingen en continue ontwikkelingen binnen het politieke landschap zowel nationaal als internationaal acht de NPS het nodig om de kenniscapaciteit van haar leden te vergroten.

Ter introductie van de training die doorlopend zal zijn, heeft partijvoorzitter Gregory Rusland, de structuren per schrijven gewezen op noodzaak van participatie ten behoeve van de eigen politieke ontwikkeling enerzijds en het belang dat nationaal mee gediend wordt anderzijds.

De kadertraining is georganiseerd door het NPS-Scholingsinstituut onder voorzitterschap van dr. Virginia Asin-Oostburg.

Dit instituut heeft als doel het doen geven en bevorderen van onderwijs en training in het algemeen, meer in het bijzonder met betrekking tot de politieke ontwikkeling van jongeren.

Bekijk ook:

Jongeren pesten ouderen in Tourtonne expres met herriebrommers, politie belooft in te grijpen

Kwatta kookt van woede om eindeloze stroomstoringen

Op basis daarvan is een serie trainingen ontwikkeld waarbij de volgende thema’s centraal staan:
– het bijbrengen van meer politieke vaardigheden,
– het verwerven van begrippen en analytische inzichten
– het versterken van beleidskader
Het trainingsprogramma is opgesplitst in drie onderdelen. Zo wordt de deelnemer naar gelang de leerstof is opgenomen, klaargestoomd ten behoeve van de voortgang van de scholing.

De training in partijverband wordt gezien als een belangrijke stap in de richting van het nemen van verantwoordelijkheid om kader te vormen die op termijn een goede bijdrage kunnen leveren aan de groei en ontwikkeling van Suriname.

Maximaal 100 leden krijgen de mogelijkheid deel te nemen aan de training die gehouden wordt in het partijcentrum Grundyari aan de J.A.Pengelstraat.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Uitlaatpijp bromfiets. Illustratiefoto
Lifestyle

Jongeren pesten ouderen in Tourtonne expres met herriebrommers, politie belooft in te grijpen

Stroomstoring
Suriname

Kwatta kookt van woede om eindeloze stroomstoringen

Restaurants en worstverkopers gesloten na ernstige hygiëneovertredingen
Suriname

Ondernemingen in De Nieuwe Grond en Lelydorp gesloten na ernstige hygiëneovertredingen

Torricellistraat Paramaribo Noord
Lifestyle

Wandelaars willen eindelijk veilige loopbaan in Noord-Paramaribo

Waarschuwt voor miljardenverlies zonder strenge oliecontroles.
Suriname

Wi Sranan roept regering op tot maximale controle op olie-inkomsten

Nickerie moet uitgroeien tot centrum voor modern agrarisch onderwijs.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan vraagt regering om steun voor landbouwers en modern landbouwonderwijs

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws