• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Drie drugsverdachten aangehouden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 mei 2022 14:15
in Nieuws
drugs coke cocaine

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse politie en de douanerecherche hebben in de periode van vrijdag 29 april tot en met zondag 1 mei drie drugsverdachten op diverse locaties in afzonderlijke gevallen aangehouden.

Het betreft in deze de 38-jarige Suray B. die op 29 april tijdens het posten van een doos bij één van de postbedrijven te Paramaribo is aangehouden.

De postverzender poogde onder een valse naam een doos te verzenden naar het buitenland. Tijdens controle van de douane recherche werd er 490 gram cocaïne in de doos gevonden.

In een tas die Suray bij zich had, werden 87gram hasj, 21 gram skunk, 63 gram marihuana en 5 potjes inhoudende Thc. olie aangetroffen.

Verder werd de tweede verdachte Timothy D. (27) bij de controle post te Stolkertsijver aangehouden. Tijdens controle door de politie werd er in zijn auto 250 gram hasj aangetroffen.

De derde verdachte betreft de 61-jarige slikker Hesley D., die door de douane recherche op de J.A.Pengel internationale luchthaven is aangehouden. Hesley heeft toegegeven cocaïne bolletjes te hebben ingeslikt.

De drie drugsverdachten werden ter voorgeleiding samen met de in beslag genomen drugs overgedragen aan de afdeling Narcotica brigade en ingesloten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Somohardjo feest
Suriname

Massale opkomst tijdens feest toont enorme populariteit Paul Somohardjo

Zonne energie project
Suriname

Zonneproject brengt hoop en ontwikkeling naar Boven-Suriname

Zwaailicht politie
Suriname

Tieners opgepakt na brute beroving langs Indira Gandhiweg

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436602
Suriname

Celos slaat alarm over tekort aan landbouwonderzoekers

wateroverlast
Suriname

Structurele aanpak wateroverlast in Wanica Centrum van start

brunswijk simons
Suriname

Megablok NDP en VHP kan Brunswijk en Rusland keihard buitenspel zetten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws