• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Aantal bromfietsen tijdens politiecontroles in beslag genomen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
18 april 2022 09:22
in Nieuws
politie en militairen nl

GFC NIEUWSREDACTIE- In het kader van Operatie Veilig Suriname (OVS) heeft de politie in de nacht van zaterdag 16 op zondag 17 april op diverse locaties in Paramaribo en omstreken uitgevoerd.

Nabij de brug aan de Saramaccadoorsteeg en de Coesewijnebrug nabij de Duisburglaan zijn er roadblocks gehouden, waarbij verschillende verkeers- overtreders proces-verbaal werden aangezegd.

Verder werden er op de kruising aan de Henk Arron- en de Stoelmanstraat verkeersacties gehouden, die resulteerde tot inbeslagname van 11 bromfietsen van wie de bestuurders geen bescheiden konden overleggen.

Aan de Cultuurtuinlaan werden van twee bestuurders hun bromfietsen in beslag genomen, aangezien zij geen bescheiden konden overleggen.

Vervolgens werd in samenwerking met de Militaire Politie (MP) een grootscheepse actie ondernomen tegen racende jongeren op de noordelijke zijde van de Ringweg.

Daarbij zijn er 18 bromfietsen waarvan de bestuurders geen bescheiden konden overleggen en of de door hun bestuurde bromfietsen opgemaakt waren voor de race.

Van twee motorfietsbestuurders die niet in het bezit zijn van een geldig rijbewijs en of geen bescheiden konden overleggen, werden de voertuigen in beslag genomen. Een militair die tekeer ging werd ter afkoeling overgedragen aan de MP.

De in beslag genomen bromfietsen en de opgevoerde motorfietsen zullen aan een herkeuring worden onderworpen.

ShareTweetSend

Meer berichten

henck arron
Suriname

Ellende begon met onafhankelijkheid van Suriname, daarom geen feest waard

GFC. Nieuws uit Suriname
Suriname

IADB ondersteunt Srefidenki Conferentie: Suriname formuleert gezamenlijke toekomstvisie 2050

[Aggregator] Downloaded image for imported item #418501
Suriname

Landelijke jeugdcompetitie SVB feestelijk van start

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws