• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Vrouw die zich voordeed als wonderdokter beschuldigt geesten van diefstal sieraden

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
7 april 2022 11:16
in Nieuws
steinar engeland SNiOntJ62ws unsplash

GFC NIEUWSREDACTIE- De 38-jarige Carolyn K. die op 5 april door de politie van Livorno in Paramaribo (Suriname) was ontboden, werd meteen voor en oplichting aangehouden.

Een koppel deed op 17 maart aangifte op voormeld politiebureau tegen deze vrouw die zich voordeed als wonderdokter.

Uit het onderzoek kwam naar voren dat de man ziek was en kort terug uit een ziekeninrichting was ontslagen. Aangezien de man niet volledig was hersteld, zocht hij een andere manier voor zijn genezing en kwam zo in contact met Carolyn.

De verdachte begaf zich vervolgens naar de woning van het koppel in Wanica.

Bij aankomst hield Carolyn de zieke man voor dat zij bezig zou zijn met haar rituele praktijken en dat hij zijn gouden sieraden aan haar moest afstaan.

Bekijk ook:

Districtscommissaris waarschuwt voor instabiele situatie houten brug Tout Lui Faut

Burgerzaken voortaan ook op zaterdag open vanaf 6 juni

De man overhandigde de sieraden die in een tasje waren verborgen aan de vrouw. Terwijl de geneesvrouw bezig was in de woonkamer, bevond het koppel zich buiten.

Toen zij klaar was met haar rituelen, gaf zij de etui met de sieraden aan de man en hield hem voor dat hij de etui pas de volgende dag mocht openmaken.

De zieke man ontdekte bij het openmaken van het tasje dat een aantal sieraden ter waarde van een groot geldbedrag in SRD waren weggenomen. De beetgenomen man maakte gelijk contact met de geneesvrouw, waarna zij de woning van het koppel aandeed.

Zij startte direct met haar rituele praktijken en beweerde dat bakru‘s (geesten) de sieraden hebben weggenomen. De benadeelde gaf Carolyn de ruimte om de sieraden terug te bezorgen. Toen dit niet het gewenste resultaat opleverde, besloot hij op 17 maart aangifte te doen.

Carolyn ontkent het strafbaar feit te hebben gepleegd. Zij is hangende het onderzoek in verzekering gesteld.

De politie vermoedt dat deze geneesvrouw meerdere slachtoffers moet hebben gemaakt. Deze benadeelden worden opgeroepen zich in verbinding te stellen met de politie van Livorno voor het doen van aangifte en is te bereiken op de telefoonnummers 483400 of 483700.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Brug verkeert in zeer zorgwekkende staat
Suriname

Districtscommissaris waarschuwt voor instabiele situatie houten brug Tout Lui Faut

Zaterdagdienstverlening moet drukte bij Burgerzaken verminderen.
Suriname

Burgerzaken voortaan ook op zaterdag open vanaf 6 juni

Onderminister Jadnanansingh moedigt deelnemers aan tot verdere groei.
Suriname

Twaalf deelnemers ontvangen certificaat na drie weken training bij SPWE

Muzikant deed aangifte na beschadiging van voertuig
Suriname

Verdachte van vernieling voertuig na maandenlang onderzoek aangehouden in Richelieu

Paramaribo centraal tijdens Surinaamse Maanden 2026 in de Amstelkerk
Suriname

Surinaamse kunstenaars vertegenwoordigen Readytex Art Gallery tijdens Surinaamse Maanden in Amsterdam

Foto ter illustratie.
Suriname

Feller: onderwijsacties weerspiegelen bredere onvrede onder ambtenaren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws