• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

First lady Santokhi ambieert geen positie als rechter

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
29 maart 2022 19:33
in Nieuws
Mellisa Santokhi Seenacherry

GFC NIEUWSREDACTIE- De first lady van Suriname, Mellisa Santokhi-Seenacherry, die heeft gediend als fungerend algemeen directeur van het Kabinet van de President, ambieert geen positie als rechter.

Dat staat in een verklaring van de Communicatiedienst Suriname.

Hieronder de verklaring:

“In opdracht van de first lady doen wij u dit bericht toekomen. In de berichtgeving vanuit de Communicatie Dienst Suriname, d.d. 25 maart 2022 met als titel ‘Drie uittredende kabinetsdirecteuren ontvangen waardering’, stond eerder vermeld dat de first lady een positie als rechter ambieert. Dat is een omissie. De first lady zal focussen op het first lady-schap en de advocatuur.”

Drie uittredende directeuren van het Kabinet van de President zijn op 25 maart op bijzondere wijze bedankt voor hun verdiensten in de afgelopen periode. Dit gebeurde tijdens een bijeenkomst op het presidentieel paleis. Bij deze gelegenheid werd dank en waardering, voor dienst en loyaliteit geuit aan het drietal.

Het gaat om de directeur Politieke en Beleidsaangelegenheden, Arunkoemar Hardien, Alven Roosveld (directeur Communicatie Dienst Suriname (CDS) en first lady Santokhi-Seenacherry.

President Chandrikapersad Santokhi uitte zijn waardering aan het adres van de drie directieleden, die van juli 2020 tot en met maart 2022 hebben gediend. Zij mochten een certificaat van waardering en een oorkonde uit handen van het staatshoofd in ontvangst nemen.

“Zonder middelen of apparatuur begonnen zij het vele werk”, stelde Santokhi. Vermeldenswaard is dat Santokhi-Seenacherry door het staatshoofd was gevraagd haar diensten belangeloos en pro deo aan te bieden.

Mis dit niet:

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

DNL biedt president drie ontwerpwetten aan voor duurzaam beheer van Surinaamse rijkdommen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Inheemse organisaties stellen vragen over historische lessen, toezicht en bescherming van het ecosysteem.
Suriname

Twintig jaar later opnieuw zorgen over cyanide, kwik en de Saramaccarivier

De Nieuwe Leeuw overhandigt voorstellen voor Sovereign Wealth Fund, Local Content en Transfer Pricing aan president Simons.
Suriname

DNL biedt president drie ontwerpwetten aan voor duurzaam beheer van Surinaamse rijkdommen

Vernieuwing moet uitstraling, functionaliteit en veiligheid van politieambtenaren versterken.
Suriname

KPS introduceert nieuw politie-uniform als onderdeel van modernisering

Ryan Torilal.
Suriname

PG gelast opsporing, aanhouding en voorgeleiding van Ryan Torilal

Bijzondere geboorte eerste drieling op nieuwe verloskamer.
Suriname

AZP verwelkomt na tien jaar opnieuw een drieling

Ministerie biedt leerlingen nieuwe mogelijkheid voor B-niveau beroepsonderwijs.
Suriname

Inschrijving B-niveau beroepsonderwijs verlengd: leerlingen krijgen nieuwe kans

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws