• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Social Army vraagt Brunswijk interventie bij uitgifte bouwkavels

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 maart 2022 05:30
in Nieuws
social army brunswijk

GFC NIEUWSREDACTIE- De Surinaamse stichting Social Army wil sneller aan bouwrijpe kavels komen voor haar leden.

De stichting heeft in verband hiermee vicepresident (vp) Ronnie Brunswijk benaderd met het verzoek om dit doel te helpen realiseren.

De groep met een bestand van duizenden jongeren heeft de sociaal bewogenheid van de vp opgemerkt en denkt dat hij als deel van de regering wel kan helpen.

Er is nu een gebied gezien waar een beperkt aantal jongeren alvast een stukje grond zouden kunnen bemachtigen.

Het verzoek tot uitgifte is al aan de overheid voorgehouden. Ook dit is onder de aandacht van Brunswijk gebracht.

De vicepresident stelt het bezoek van de jongerenorganisatie erg op prijs en zal hun verzoek bestuderen en doorgeleiden naar de bevoegde instanties. De organisatie mag later op een reactie van de vp rekenen.

Brunswijk is van mening dat vele problemen in het land pas effectief aangepakt kunnen worden door positieve bundeling van mensen die samen naar een oplossing zoeken.

Stichting Social Army pakt verschillende sociale projecten aan. Zo is er recentelijk aandacht geschonken aan daklozen.

Mis dit niet:

DNA-commissie vraagt opheldering over rijstsector, Melkcentrale en CEVIHAS

Jongeman (21) aangehouden na reeks inbraken bij tempel in Nickerie

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

De Melkcentrale
Suriname

DNA-commissie vraagt opheldering over rijstsector, Melkcentrale en CEVIHAS

De politie in Nickerie heeft een 21-jarige verdachte aangehouden na meerdere inbraken bij een tempel aan de Rambaran Mishreweg. Foto: KPS
Suriname

Jongeman (21) aangehouden na reeks inbraken bij tempel in Nickerie

Wetgeving is pas succesvol als zij in de praktijk werkt.
Suriname

Nieuw Burgerlijk Wetboek moet zich bewijzen in de rechtspraktijk

Het museum bewaart verhalen over voorouders en plantages en moet ook het culturele toerisme in het district stimuleren.
Suriname

Nieuw plantagemuseum in Para geopend om slavernijverleden en lokale geschiedenis te bewaren

ProBios drone: Mennonietenkamp te Tibiti.
Suriname

Milieuactivisten slaan alarm over ontbossing aan de Albergaweg te Tibiti

DC Rajiv Ramsahai verwacht dat nieuwe havenprojecten en investeringen in toerisme de economie van Commewijne verder zullen stimuleren. Foto: CDS
Suriname

Twee nieuwe havens moeten honderden banen opleveren in Commewijne

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws