• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man ingesloten voor mishandeling ex-partner met wielsok en overtreding beschermingsbevel

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
22 maart 2022 15:00
in Nieuws
3462 huiselijk geweld mishandeling Pixabay.jpg huiselijk geweld verkrachting

GFC NIEUWSREDACTIE- Het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) in Suriname heeft de verdachte Servinio O. (29) voor zware mishandeling en het overtreden van het beschermingsbevel opgespoord en aangehouden.

Hij werd vervolgens overgedragen aan de politie van het bureau Flora.

Servinio zag op 8 maart kans om zijn ex-partner Kethura M. (27) met een wielsok te mishandelen. Het slachtoffer heeft letsels opgelopen en is voor verdere medische behandeling verwezen naar de Orthopeed.

Het slachtoffer had een relatie van 17 jaar met de man en hebben ze samen een zoon van 7 jaar.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Mooi en lief peutertje overlijdt na uit elkaar te zijn gerukt door nieuwe familiehond

Vanwege de eerder veelvuldige mishandelingen kwam er een eind aan de relatie, waarbij er een beschermingsbevel tegen de verdachte is uitgegeven. Ondanks het bevel hebben Servinio en Kethura vanwege de zorg van hun zoon toch nog contact.

Na op 8 maart te zijn gebeld door zijn zoon, die hem aangaf dat hij zich niet goed voelde, begaf de verdachte zich naar de woning van de vrouw. Hij trof Kethura niet thuis aan en wachtte haar op. Toen de vrouw thuis aankwam, bracht Servinio zijn ex-partner slagen toe met een wielsok.

Het voorwerp waarmee het slachtoffer werd mishandeld werd niet aangetroffen. De verdachte werd na zijn aanhouding door het RBTP overgedragen aan de politie van Flora.

Servinio is in verzekering gesteld.

Mis dit niet:

Telefonisch consult met medisch specialist kan druk op Surinaamse ziekenhuizen verlichten

DNA-commissie vraagt opheldering over rijstsector, Melkcentrale en CEVIHAS

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Dagelijks bezoeken ongeveer 2.000 patiënten de poliklinieken van AZP. Telefonische afspraken kunnen een deel van de ziekenhuisbezoeken vervangen. Foto: Illustratief
Gezondheid

Telefonisch consult met medisch specialist kan druk op Surinaamse ziekenhuizen verlichten

De Melkcentrale
Suriname

DNA-commissie vraagt opheldering over rijstsector, Melkcentrale en CEVIHAS

De politie in Nickerie heeft een 21-jarige verdachte aangehouden na meerdere inbraken bij een tempel aan de Rambaran Mishreweg. Foto: KPS
Suriname

Jongeman (21) aangehouden na reeks inbraken bij tempel in Nickerie

Wetgeving is pas succesvol als zij in de praktijk werkt.
Suriname

Nieuw Burgerlijk Wetboek moet zich bewijzen in de rechtspraktijk

Het museum bewaart verhalen over voorouders en plantages en moet ook het culturele toerisme in het district stimuleren.
Suriname

Nieuw plantagemuseum in Para geopend om slavernijverleden en lokale geschiedenis te bewaren

ProBios drone: Mennonietenkamp te Tibiti.
Suriname

Milieuactivisten slaan alarm over ontbossing aan de Albergaweg te Tibiti

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws