• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

AW&J wil goed op elkaar afgestemd jeugdbeleid ministeries

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
17 februari 2022 09:30
in Nieuws
kinderen spelen MI PHAM

GFC NIEUWSREDACTIE- Het directoraat Jeugdzaken, van het ministerie van Arbeid, Werkgelegenheid & Jeugdzaken (AW&J) in Suriname heeft een coördinatiemeeting georganiseerd met leidinggevenden van de ministeries die ook de jeugd als doelgroep hebben in hun beleid.

Aan deze meeting hebben de ministeries AW&J, Justitie en Politie, Onderwijs, Wetenschap en Cultuur, Regionale Ontwikkeling en Sport, Sociale Zaken en Volkshuisvesting en Volksgezondheid geparticipeerd.

Het doel van deze meeting is om elkaar te informeren over de beleidsplannen met betrekking tot de jeugd en die op elkaar af te stemmen.

Tijdens deze meeting hebben de vertegenwoordigers van de bovengenoemde ministeries een presentatie gegeven over de planning voor het dienstjaar 2022 ten behoeve van de jeugd.

Directeur Jeugdzaken, Genti Mangroe, heeft benadrukt dat de bedoeling van de meeting is om van gedachten te wisselen over het jeugdbeleid met alle overheidsactoren die ook verantwoordelijk zijn daarvoor.

Mangroe heeft aangegeven dat het belangrijk is dat er afstemming plaatsvindt tussen alle actoren om het jeugdbeleid effectief aan te pakken en om te voorkomen dat er langs elkaar heen wordt gewerkt. Het is van belang dat alle actoren weten wie waarvoor verantwoordelijk is.

Middels deze coördinatiemeeting wordt er invulling gegeven aan de hoofdtaak van het Directoraat Jeugdzaken namelijk om te zorgen voor een gecoördineerd en planmatig jeugdbeleid.

De directeur heeft in een presentatie een situatieanalyse van de jeugdproblematiek voorgehouden en heeft verder ook aandacht besteedt aan de taken van het directoraat, jeugdbeleid, structuur van het ministerie van AW&J, de uitgevoerde activiteiten en de planning voor de komende periode.

Het ligt in de bedoeling om aan deze coördinatie meeting een structureel karakter te geven waarbij alle verantwoordelijken elkaar updaten over het gevoerd beleid en zaken oppakken waar nodig.

Na de presentaties is de gelegenheid geboden om vragen te stellen en met elkaar van gedachte te wisselen. Aan het eind van de presentaties zijn er conclusies getrokken en vervolgafspraken gemaakt met alle actoren om de samenwerking te intensiveren.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

kishan ramsukul
Suriname

Ramsukul vraagt opheldering rond Davos-reis vicepresident, paneldiscussie geen weeklang forum

euro geld valuta
Lifestyle

Salaris snel op? Dit is hoe Suriname en Nederland van elkaar verschillen

hindoe heer man kantoor werk
Lifestyle

Indiërs kunnen nu makkelijker naar Europa, maar gaat dat ten koste van Surinamers?

training inheemsen vids
Suriname

Inheemse dorpen vergroten kennis over dataverzameling en landgebruik

hacker Cyber aanval
Suriname

Georganiseerde trollenacties van de VHP gericht tegen regering-Simons gaande, beweert Pinas

Politie zoekt eigenaar van oven die werd aangetroffen bij verdachte op fiets
Suriname

Man aangehouden met splinternieuwe oven op fiets in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws