• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Stel in Rotterdam krijgt fikse ruzie om rapper Lil Kleine

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 februari 2022 16:08 - Geüpdatet op 23 juni 2022 08:06
in Entertainment, Opmerkelijk
lil kleine

GFC LIFESTYLEREDACTIE- Een 28- jarige vrouw die samen met haar drie jaar oudere vriend woont in de Nederlandse stad Rotterdam kregen dinsdagavond een hoogoplopende ruzie met elkaar om een wel heel opmerkelijke reden.

Een kennis van het liefdeskoppel die thuis op bezoek was vertelt aan GFC Nieuws dat er naar een RTL-4 televisieprogramma werd gekeken toen de mishandelingskwestie van rapper Lil Kleine uitgebreid werd besproken.

De vrouw zou toen een opmerking hebben gemaakt die in het verkeerde keelgat schoot van haar vriend.

‘Ik vind Lil Kleine wel een heel knappe man. Hij is zo stoer, zo geweldig, zijn gedrag spreekt mij wel aan. Ik zou hem heel graag een keer willen ontmoeten’, vertelde zij volgens de getuige op hunkerende en serieuze toon.

Haar vriend ontstak in woede en kon het emotioneel niet verwerken dat zijn geliefde dergelijke uitspraken deed over een persoon die zich schuldig heeft gemaakt aan walgelijke vrouwenmishandeling.

Desondanks bleef ze na een felle discussie bij haar standpunt.

Het conflict liep op een gegeven moment zo hoog op dat de man heeft besloten dinsdagnacht bij zijn ouders door te brengen om af te koelen.

Ook de kennis is teleurgesteld in de bizarre zienswijze van haar vriendin. Zij zegt dat een man die vrouwen misbruikt of mishandelt, nooit als stoer en geweldig mag worden aangemerkt.

Mis dit niet:

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

Khoeblal: laten we onze muzieklegendes niet afschrijven, maar hun kennis en nalatenschap koesteren

Volgens informatie is de 28- jarige dame al langere tijd een enorme fan van de rapper.

foto: ig/lilkleine

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

NAKS-delegatie brengt bezoek aan Surinaamse ambassadeur in Nederland
Entertainment

Dertig jaar NAKS Kaseko-Kawina Loco: Surinaams erfgoed centraal in jubileumtour

Damaru, Surinaamse zanger en songwriter.
Entertainment

Khoeblal: laten we onze muzieklegendes niet afschrijven, maar hun kennis en nalatenschap koesteren

Suriname trots op Chayenn Thakoer na internationaal avontuur
Entertainment

Chayenn Thakoer schrijft geschiedenis met eerste Surinaamse deelname aan Miss Teen International

President Jennifer Simons, familie en genodigden brengen tijdens ‘Celebrate Borger’ in de Congreshal eer aan de overleden Borger Breeveld. Foto: CDS
Entertainment

Suriname brengt laatste eer aan cultuuricoon Borger Breeveld

Giovanni Jap Ngie (GIO) en Rozelsky Lie A Jen (Keizer).
Entertainment

Gio en Keyzer komen naar Wong Jowo

Mercy Chinwo bracht een beleefdheidsbezoek aan president Jennifer Simons en nodigde haar uit voor het gospelconcert in Suriname. Foto: CDS
Entertainment

Nigeriaanse gospelzangeres Mercy Chinwo brengt bezoek aan president Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws