• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Esther Stichting in het zonnetje gezet door jarige partner vicepresident

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
16 februari 2022 03:17
in Nieuws
274096551 365736795553314 3202034379762257322 n

GFC NIEUWSREDACTIE- Met muziek, cadeautjes en lekker eten zijn bewoners en personeel van de Esther Stichting maandag in het zonnetje gezet.

Adolfina Cairo, de partner van vicepresident Ronnie Brunswijk, heeft deze instantie bedacht in verband met Valentines day en haar 60ste verjaardag op 15 februari.

Mensen met een beperking hebben een speciale plek in het hart van Fiene Cairo. Zij probeert daarom haar best te doen een positieve bijdrage te leveren in het vergemakkelijken van het leven van deze doelgroep, zegt het Directoraat Volkscommunicatie.

Brunswijk was aanwezig bij deze bijzondere viering. Bij aankomst werd hij warm onthaald door de aanwezigen. Hij zei dat hij vaker door zijn echtgenote gevraagd is een bezoek te brengen aan deze instantie. Hij vond het aangenaam om aanwezig te zijn bij deze activiteit.

Bij het zien van de vrolijkheid van de aanwezigen werd hij geïnspireerd veel meer te doen voor de mens met een beperking.

Cairo bracht ook twee cadeau’s voor de Esther Stichting, nadat zij te horen had gekregen wat de specifieke behoefte van deze instantie was.

Brunswijk beloofde de instantie in wederom te bezoeken. Hij hoorde de problemen van de instantie aan en zei er alles aan te zullen doen om verlichting te brengen in de situatie van de stichting.

ShareTweetSend

Meer berichten

reizen koffer paspoort
Lifestyle

Het grote risico voor Surinamers die te lang op een toeristenvisum in Nederland blijven

nma
Suriname

Nationale Milieu Autoriteit versterkt toezicht en samenwerking in Marowijne Noord-Oost

diabetes
Gezondheid

Nieuw medicijn kan schade door diabetes mogelijk verminderen

dna cie binnenland
Suriname

Diepgaande dialoog over grensprotocol: Commissie van Rapporteurs hoort traditionele gezagsdragers

karate
Sport

Surinaams karateteam schittert op internationaal kampioenschap in Curaçao

auto diefstal inbraak
Suriname

Autodiefstallen blijven stijgen: politie slaat toe, maar slachtoffers zitten met leningen en verlies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws