• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Huize Ashiana gaat ook fietsen repareren

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 februari 2022 11:00
in Nieuws
0301358ashifiets

GFC NIEUWSREDACTIE- Stichting OHM heeft gereedschappen en fietsen namens stichting de Bruggebouwers uit Nederland gedoneerd aan huize Ashiana.

Eind september is er een mini onderhoudsreparatiecursus gehouden voor technici en had huize Ashiana interesse getoond ook aan extra dienstverlening te willen doen.

De Bruggebouwers speelde hierop in en heeft alvast een paar fietsen en een gereedschappenkist gestuurd. Seniorenburgers en het bewakingspersoneel kunnen nu fietsen op het complex of boodschappen in de buurt gaan doen.

Ook zal de werkplaats die nu rolstoelen, rollators en ziekenhuisbedden repareert opgeknapt worden om ook fietsen te kunnen repareren.

Ashiana-directeur Brenda van Dal was zeer verheugd met de geste en kijkt uit naar de volgende stappen om werkgelegenheid te creëren en inkomsten te genereren.

OHM-bestuurslid Bhagwan Gangaram Panday overhandigde haar de goederen en ELTO begeleidt de technische dienst met de te plegen opruiming, inrichting en innovaties.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vuilniswagen afval
Suriname

Bewoners Wanica eisen maatregelen tegen afvalverwerking, vieze geur dringt woningen binnen

zanderij johan adolf pengel luchthaven
Suriname

TCT verhoogt wervingscampagne voor luchtverkeersleiders om druk op sector te verlichten

Zon blauwe lucht
Suriname

Geen extreem regenweer verwacht ondanks Surinaamse waarschuwingen

Wateroverlast
Suriname

Spoedoverleg in Wanica Centrum over aanhoudende wateroverlast

Minister van Buitenlandse Zaken, Internationale Handel en Samenwerking, Melvin Bouva heeft onlangs een beleefdheidsbezoek gebracht aan waarnemend president van de Bolivariaanse Republiek Venezuela, Delcy Rodríguez, in Caracas
Suriname

Bouva bespreekt olie, handel en landbouw in Venezuela

kreek maja dam
Suriname

Sluizen en kreek Manja Dam onder handen voor betere doorstroming

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws