• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Broer doodgeschoten inbreker klemgereden door RBTP

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 januari 2022 19:21
in Nieuws
politie veiligheid criminailiteit

GFC NIEUWSREDACTIE- Fanuel T., broer van de 27-jarige Ismaël Thijn die vanmorgen tijdens een inbraak werd doodgeschoten, is door de politie in Suriname klemgereden en in hechtenis genomen.

Mogelijk maakte hij ook deel uit van de bende die zaterdagavond een inbraak pleegde bij een woning aan de Maystraat.

Ismaël Thijn en Fabian W. zijn neergeschoten door de 33-jarige R.B., eigenaar van het huis aan de Maystraat. Het levenloos lichaam van Fabian is aangetroffen op het achtererf met een schotwond in zijn rug.

De zwaargewonde Fabian werd door zijn zus gebracht naar de Spoedeisende Hulp van het ziekenhuis. Hij was thuis door zijn kompanen gedumpt.

Uit het voorlopig onderzoek kwam volgens de politie naar voren dat beide overledenen en hun kompanen, die betrokkenen zijn bij een woninginbraak aan de Maystraat door de eigenaar op heterdaad zijn betrapt.

De man die enkele huizen verder op visite was bij zijn schoonfamilie, reageerde op zijn huisalarm dat afging. Op zijn terrein aangekomen, trof hij de daders in zijn woning aan. Reagerend daarop schoot hij gericht op de verdachten.

Bij die gelegenheid gingen verdachten via het rechter zijraam de woning uit. De eigenaar ging ze achterna en loste nog enkele schoten.

Hij zag dat drie mannen op de vlucht sloegen. Een vierde verdachte zeeg dodelijk neer op het achteraf, terwijl een zwaargewonde kompaan door de rest thuis werd gedumpt.

Bekijk ook:

‘Ticket naar Paramaribo kunnen betalen reden voor volledig stopzetten bijstandsuitkering’

PRO uit zorgen over massale vissterfte in Boven-Saramaccarivier en pleit voor sterker milieutoezicht

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig klm
Lifestyle

‘Ticket naar Paramaribo kunnen betalen reden voor volledig stopzetten bijstandsuitkering’

Bescherming van natuur en gemeenschappen moet volgens prioriteit krijgen.
Suriname

PRO uit zorgen over massale vissterfte in Boven-Saramaccarivier en pleit voor sterker milieutoezicht

Leidinggevenden ministeries getraind in aanpak van cyberdreigingen
Suriname

e-Government versterkt bewustwording over cyberveiligheid binnen de overheid

Opnieuw dodelijk verkeersdrama in Para binnen 24 uur
Suriname

Opnieuw dodelijk verkeersongeval op Indira Gandhiweg: bromfietser komt om het leven

De VSB benadrukt dat goed bestuur niet uitsluitend een verantwoordelijkheid is van de overheid.
Suriname

VSB pleit voor sterkere instituties en verantwoord financieel beleid

SBB versterkt duurzaam bosbeheer met steun van EU en AFD
Suriname

Duurzaam bosbeheer krijgt impuls door digitalisering en internationale steun

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws