GFC NIEUWSREDACTIE- Een gymleraar en lerares in Argentinië zijn dinsdag door ouders mishandeld toen bekend werd dat ze kinderen binnen een peuterschool zouden misbruiken.
Het gaat om een 28-jarige leraar lichamelijke opvoeding en een 51-jarige lerares die les gaven op de instelling in de hoofdstad Buenos Aires.
Op beelden is te zien hoe de verdachten werden aangehouden, terwijl een menigte boze ouders gerechtigheid eist en ze aanvallen.
BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Zwarte Amerikanen hebben beter gehoor dan hun witte tegenhangers
Ouders hebben in totaal meer dan vijftig aanklachten ingediend tegen het tweetal. Dat schrijft nieuwsmedium in het land Telam.
Politieagenten wisten de twee verdachten weg te halen van de woeste ouders en werden ze hangende het onderzoek ingesloten.
Foto: ElDiarioSur

Jennifer Atmo is hoofdredacteur bij GFC Nieuws en een echte Surinamekenner. Ze schrijft graag over lifestyle en entertainment en is daarnaast voorzitster van KIVC, een organisatie die zich inzet voor maatschappelijke thema’s.
Voor contact: jennifer@gfcnieuws.com of direct via WhatsApp.