• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Pandit dwong vrouw tot seks met hem na genezing zieke dochter

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 augustus 2021 07:54
in Nieuws
pooja hindoe pandiet

GFC NIEUWSREDACTIE- De 37-jarige pandit RS. is op 27 augustus door de politie van Livorno in Suriname aangehouden.

Het slachtoffer P.A. deed op 13 juli aangifte van belaging en bedreiging tegen de pandit.

Uit het voorlopig politieonderzoek kwam naar voren dat de minderjarige dochter van de aangeefster ziek was. Aangezien het meisje geen beterschap vond bij de arts, besloot de moeder de Hindoepriester aan te doen.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Vrouw in haar huis misbruikt door priester die voor haar moest bidden

Daar vond het meisje genezing en de pandit hield de moeder voor dat haar dochter voor volledig herstel vervolg genezingshandelingen moest ondergaan.

Op grond hiervan maakte de vrouw telefonisch een afspraak met de pandit. De genezer hield haar toen voor dat zij alleen langs moest lopen.

De moeder gaf gevolg hieraan en bij die gelegenheid ging zij spontaan met de man mee die seksuele handelingen met haar pleegde.

Hierna ontmoette ze R.S. frequenter die zijn seksuele lusten bleef voortzetten. De priester legde zelfs de intieme handelingen tussen hem en de aangeefster vast.

BEKIJK OOK MEER GFC NIEUWS: Verontwaardiging om priester die vrouwelijke studenten op de mond kust tijdens dienst

Op een bepaald moment realiseerde de vrouw zich dat zij helemaal niet goed bezig was. Zij stelde de priester hiervan op de hoogte en besloot een einde te brengen aan de ontmoetingen met de pandit.

Mis dit niet:

Dr. Ashwin Ramcharan legt uit waarom Suriname voorlopig politiek rustig blijft

Suriname wint drie internationale prijzen voor digitale gezondheidszorg in Panama

De man kon zich niet verenigen met haar besluit en begaf zich meermalen voor de woning van de vrouw, alwaar hij haar chanteerde. Ook hield hij haar voor dat hij over krachten en of machten bezit, om vrouwen zwak te maken en te overhalen met hem mee te gaan.

Na uitgewerkte informatie, spoorden de wetsdienaren de verdachte op en hielden hem thuis aan, meldt de PR van het KPS.

De verdachte verklaarde aan de politie dat hij de zaak al heeft besproken met de vrouw en haar verder niet meer lastig gaat vallen.

De Hindoepriester is door de politie achter slot en grendel geplaatst.

BEKIJK MEER GFC NIEUWS: KLIK HIER

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Dr. Ashwin Ramcharan ziet opvallende rust ondanks zorgen over economie en koopkracht
Suriname

Dr. Ashwin Ramcharan legt uit waarom Suriname voorlopig politiek rustig blijft

De Surinaamse delegatie ontving tijdens de PH4H Connectathon 2026 in Panama drie internationale onderscheidingen voor digitale gezondheidszorg. Foto: CDS
Gezondheid

Suriname wint drie internationale prijzen voor digitale gezondheidszorg in Panama

Minister Monorath en NAMLAC versterken samenwerking
Suriname

Justitieminister in overleg met Nationale Anti-Money Laundering Commissie

President Simons wil ontwikkelingskoers die regeringen overstijgt
Suriname

Regering werkt aan nationale roadmap voor Suriname richting 2030 en daarna

Suriname zit in reparatiefase en werkt aan toekomstbestendige hervormingen
Suriname

Regering presenteert herstelagenda: focus op onderwijs, zorg, integriteit en economie

Nederland

‘Rijbewijs afgepakt in Nederland, en toch makkelijk de weg op in Suriname’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws