• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

“NDP-toppers maakten flink misbruik van SZF”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 augustus 2021 01:57
in Nieuws
SZF 3

SZF Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- De besteding van middelen bij het Staatsziekenfonds (SZF) in Suriname vonden buiten procedurele regels plaats tijdens de vorige regering.

Panden werden voor hele hoge bedragen met wurgcontracten gehuurd.

Bij de zoon van een NDP-topper werd er een pand gehuurd voor US Dollar 6000 per maand.

Donaties ter waarde van een half miljoen SRD werden ongecontroleerd uitgegeven.

Deze zijn enkele zaken die minister Amar Ramadhin van Volksgezondheid heeft stopgezet. Door al deze handelingen werden de gelden niet goed geïnvesteerd, waardoor de problemen in de zorgsector niet konden worden opgelost.

Ook de naam van de voorzitter van de Centrale van Landsdienaren Organisatie (CLO), Ronald Hooghart, wordt genoemd.

Hooghart, die tijdens de vorige regering onderdeel vormde van het bestuur van het SZF, vertoefde van 18 januari tot en met 29 januari 2020 met zijn zonen M. Hooghart en D. Hooghart in Columbia voor een medische controle.

Daar werd toen een aantal medische kosten gemaakt die de familie Hooghart aanvankelijk voorschoot, schrijft het dagblad De West.

De redactie van De West, heeft de hand weten leggen of verschillende documenten, waarin gedetailleerd wordt aangegeven, dat Hooghart samen met zijn zonen, reiskosten, verblijfkosten, transport, check up’s, follow-up onderzoekingen en consulten heeft laten bekostigen door het SZF.

Met betrekking tot de verschillende medische behandelingen, die gezien worden als basisonderzoeken, konden deze in Suriname worden verricht.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

handen armoede arm
Suriname

Ambtenaren achtergesteld door beleid van ex-president Santokhi volgens Feller

Belasting boekhouder tax
Suriname

Te late betaling loon- en omzetbelasting kan ondernemers duur komen te staan

instagram sociale media telefoon smartphone mobiel
Lifestyle

102-jarige Surinamer die recent overleed was nog volop actief op sociale media

Anjoemara Wolf Vis Arvi Fishing Adventures
Gezondheid

Surinaamse Anjoemara vis eten brengt risico’s met zich mee

voetbal sport
Sport

Onzekerheid rond vertrek U17 Natio Suriname voor CONCACAF-toernooi

adhin en frnse ambassadeur
Suriname

Surinaams parlement sleutel tot afronding EU-buitengrensakkoord

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws